Deska do krojenia Gammelgaddan 40x17 Szczupak

Matilda

169,00 zł brutto

MS-2008

Deska do krojenia z motywem szczupaka jest znakomitą częścią kolekcji Matildy Svensson, która ukazała się wiosną 2017 roku. Inspiracja pochodzi przede wszystkim z natury, a motyw szczupaka został namalowany akwarelą, techniką, która stała się częścią jej autorskich prac. 

Wysokość.H 40
Głęb.Szer.W 17
Motyw Zwierzęta, Ptaki, Owady, Ryby
Materiał Melamina+MDF
Kolor Żółty

Produkt dostępny w magazynie.

Wysyłka w 24H

2 Przedmioty

Deska do krojenia z motywem szczupaka jest znakomitą częścią kolekcji Matildy Svensson, która ukazała się wiosną 2017 roku. Inspiracja pochodzi przede wszystkim z natury, a motyw szczupaka został namalowany akwarelą, techniką, która stała się częścią jej autorskich prac. Mierzy 40x17 cm i jest produkowana w Szwecji z certyfikowanego MDF. Wierzchnia część deski wykonana została w Hiszpanii z doskonałej jakości melaminy. Oprócz wykorzystania jako deska do krojenia, doskonale nadaje się również do serwowania potraw np. serów lub innych specjałów. 

40x17 cm. Cutting board in FSC certified MDF from Sweden. Melamine from Spain.

Matilda Svensson

Matilda Svensson is a freelance designer and illustrator from Malmö, Sweden. Her main technique is watercolor and she collects inspiration mainly from nature. In Matildas collection you will find prints, textiles and interior details – all made in Sweden.

Więcej

Produkty powiązane