Naczynie do domowego mleka roślinnego VEGGIE DRINK Set 2 by Lekue

Lekue

114,75 zł brutto

135,00 zł

-15%

LEK-3929

Zestaw do domowego mleka roślinnego VEGGIE DRINK Set 2 by Lekue. WEGAŃSKIE MLEKO - TERAZ BEZ PROBLEMU PRZYGOTUJESZ W DOMU. Naczynie składa się z 4 części: 2 pojemników, tłoka-sitka, przykrywki-podstawki.

Głęb.Szer.W 1 Litr x 2 szt.
Materiał Plastik
Kolor Brązowy

Produkt dostępny w magazynie.

Wysyłka w 24H

1 Przedmiot

WEGAŃSKIE MLEKO - TERAZ BEZ PROBLEMU PRZYGOTUJESZ W DOMU

Alternatywa dla mleka zwierzęcego!

Dla wegan, wegetarian i nie tylko. Dla wszystkich, którzy chcą wzbogacić swoją kuchnię o nowe smaki i cenią sobie zdrowe odżywianie. 

Naczynie składa się z 4 części: 2 pojemników, tłoka-sitka, przykrywki-podstawki.

Wewnętrzny pojemnik służy do przygotowywania napoju.  Należy wsypać produkt, z którego będziemy przyrządzac napój - orzechy, migdały, nasiona, płatki... Zalać wodą, odczekać, zmiksować. Za pomocą tłoka, a jednocześnie sitka, można oddzielić miąższ od napoju. Sam napój, po przelaniu do zewnętrznego pojemnika, można przechowywać w lodówce (max. 3 dni). Pokrywka dołączona do produktu, pełni jednocześnie funkcję antypoślizgowej podstawki, przydatnej przy miksowaniu.

W dołączonej instrukcji znajdują się zdjęcia oraz ikonografika, która wyjaśnia szczegółowo jak używać produktu. W instrukcji znajduje się również kilka łatwych przepisów na gotowe potrawy. Przepisy przedstawione są w prosty sposób, w punktach, za pomocą zdjęć i ikon.

Pojemność - 1L x 2 szt.

Produkt wolny od BPA.

Można myć w zmywarce.