Naczynie do gotowania kaszy i ryżu QUICK QUINOA & RICE COOKER 1 litr

Lekue

96,00 zł brutto

LEK-3945

Naczynie do gotowania kaszy i ryżu QUICK QUINOA & RICE COOKER 11x11,2. 

Nie potrzeba garnka, durszlaka, miski. Zamiast tego można użyć jednego naczynia hiszpańskiej firmy Lekue. Zostało ono stworzone z myślą o ludziach zabieganych, mających mało czasu i mało miejsca w kuchni oraz lubiących zdrowe odżywianie. Silikon + tworzywo PP - 1 Litr.

Wysokość.H 13
Głęb.Szer.W 18
Motyw 1 litr
Materiał Plastik
Kolor Zielony

Produkt dostępny w magazynie.

Wysyłka w 24H

1 Przedmiot

Naczynie do gotowania kaszy i ryżu QUICK QUINOA & RICE COOKER 11x11,2. 

NACZYNIE DO PRZYGOTOWYWANIA QUINOI, KASZY, RYŻU W KUCHENCE MIKROFALOWEJ

Prosto, szybko, bez brudzenia dużej ilości naczyń.

Silikon platinum, tworzywo PP - 1 litr

Nie potrzeba garnka, durszlaka, miski. Zamiast tego można użyć jednego naczynia hiszpańskiej firmy Lekue. Zostało ono stworzone z myślą o ludziach zabieganych, mających mało czasu i mało miejsca w kuchni oraz lubiących zdrowe odżywianie.

Naczynie jest przeznaczone do gotowania każdego rodzaju ryżu, komosy i kasz. Producent wymienia 7 rodzajów kasz i 7 rodzajów ryżu.

Czas gotowania zależy od mocy kuchenki mikrofalowej (przyjmuje się moc 800W). W dołączonej instrukcji znajdują się zdjęcia oraz ikonografika, która wyjaśnia szczegółowo jak przyrządzić wiele rodzajów kasz i ryżu, jakiej ilości wody użyć w zależności od tego dla ilu osób ma być przygotowana potrawa. Przyjmuje się, że porcja dla jednej osoby to 60 g ziaren. W instrukcji znajduje się również kilka łatwych przepisów na gotowe potrawy. Przepisy przedstawione są w prosty sposób. W punktach, za pomocą zdjęć i ikon.

Po umieszczeniu pokrywy na naczyniu, wstawić do kuchenki (moc 800W). Gotować według czasu podanego na opakowaniu produktu i instrukcji Lekue oraz preferencji smakowych. Wyjąć z kuchenki używając rękawicy ochronnej. Przemieszać ziarna i zostawić na 3 minuty, odcedzić resztę wody, zdjąć pokrywę, serwować.

Produkt wolny od BPA.

Można myć w zmywarce.

Produkty powiązane