Nylonowy wykrawacz do awokado FLEXICADO Avocado Tool by Chef'n

CHEF'N

49,00 zł brutto

Za pomocą obieraka Flexicado można obrać i pokroić awokado jednym ruchem – wystarczy wbić wykrawacz w przekrojony na pół owoc i pociągnąć do siebie. Miąższ owocu łatwo odejdzie od skórki i będzie pokrojony w paski – porcje gotowe do zjedzenia lub dodania do potrawy. Wykrawacz wykonany jest z elastycznego nylonu, dlatego bezpiecznie mogą korzystać z niego także dzieci, bez ryzyka skaleczenia.

DOSTĘPNOŚĆ Preorder. Dostawa 23 sierpnia 2020.
Głęb.Szer.W 20 cm
Materiał Plastik
Kolor Zielony

Ten produkt nie występuje już w magazynie.

Produkt w dostawie. Czas oczekiwania 21 dni

Za pomocą obieraka Flexicado można obrać i pokroić awokado jednym ruchem – wystarczy wbić wykrawacz w przekrojony na pół owoc i pociągnąć do siebie. Miąższ owocu łatwo odejdzie od skórki i będzie pokrojony w paski – porcje gotowe do zjedzenia lub dodania do potrawy.
Wykrawacz wykonany jest z elastycznego nylonu, dlatego bezpiecznie mogą korzystać z niego także dzieci, bez ryzyka skaleczenia.

Holy guacomole! Scoop and slice avocados in one clean swipe. Bring on the avocados, because the firm yet flexible Flexicado™ can scoop and slice the flesh out of ‘em no matter what size they are. Slicing teeth are kid-friendly for all the little avocado lovers in the house. 

  • Durable nylon construction
  • Easy to clean
  • Dishwasher safe

Produkty powiązane