Kubek ceramiczny Stonewear 8,5x8,5 Czarny

Louise Smaerup Design

98,00 zł brutto

Kamionkowy kubek z czarnej ceramiki. Chłodna w dotyku kamionka, w eleganckiej czerni to idealny przedmiot do Twojej kuchni. Nierówna wysokość kubeczka zapewnia superrustykalne i „niedoskonałe” wrażenie, które dodaje wiele unikalności naczyniu.

Wysokość.H 8,5
Głęb.Szer.W 8,5
Materiał Ceramika
Kolor Czarny

Ten produkt nie występuje już w magazynie.

Produkt na zamówienie, ok. 14 dni roboczych

Kamionkowy kubek z czarnej ceramiki. Chłodna w dotyku kamionka, w eleganckiej czerni to idealny przedmiot do Twojej kuchni. Nierówna wysokość kubeczka zapewnia superrustykalne i „niedoskonałe” wrażenie, które dodaje wiele unikalności naczyniu.

Jednocześnie sprawia, że czarny ​​krzywy pierścień zakręconej krawędzi jest również stonowany i stylowy, pasujący do nowoczesnego wnętrza i takiego w stylu skandynawskim. Kubek jest idealny do gorących napojów i z pewnością doskonale nadaje się także jako przytulne naczynie do przekąsek do kawy. Wszystko jest ręcznie zdobione, co pomaga uczynić go wyjątkowym.

Ø: 8,5 cm, H: 7,5/8,5 cm

Danish design. Nadaje się do mycia w zmywarce oraz do kuchenki mikrofalowej.

Louise Smaerup

Meet Louise Smærup an extraordinary talented Danish artist and designer. In her profession as a designer Louise makes no compromises on the quality or the originality of her designs. All products are therefore 100% produced in Denmark and are packet and sent with love. 

Więcej