Naczynie na przekąski 3-częściowe Terazzo Dip Bowl BIAŁE nakrapiane

Ladelle

95,00 zł brutto

LAD-3750

Naczynie na przekąski  3-częściowe Terazzo Dip Bowl BIAŁE nakrapiane. Ladelle Terrazzo White Large 3 Part Dip Bowl to doskonały sposób na serwowanie ulubionych dipów i przekąsek. Te 3 stylowe i eleganckie połączone miski są w kolorze białym z czarnymi plamkami, aby uzyskać odrobinę koloru i stosunku do stołu.

Wysokość.H 9,8
Głęb.Szer.W 29,6
Motyw 3-częściowe
Materiał Porcelana
Kolor Biały

Ten produkt nie występuje już w magazynie.

Produkt na zamówienie ok. 21 dni roboczych

Miseczki do dipów i przekąsek Classic australijskiej firmy Ladelle

Ladelle Terrazzo White Large 3 Part Dip Bowl to doskonały sposób na serwowanie ulubionych dipów i przekąsek. Te 3 stylowe i eleganckie połączone miski są w kolorze białym z czarnymi plamkami, aby uzyskać odrobinę koloru i stosunku do stołu. Wykonane z najwyższej jakości porcelany, Ladelle Terrazzo White 3 Part Dip Bowl jest trwałe i mocne, i doskonale dopasowane do serwowania wszystkiego, od dipów, oliwek, sosów, dżemów i małych skubań. Mierzy około L27cm x D9.5cm x H3.5cm. Zmywarka bezpieczne. Nie w pudełku. Pasujące elementy dostępne.  Oferowany tu produkt Terazzo Dip Bowl Ladelle: 

Dip Bowl Ladelle to potrójna, dzielona miseczka do dipów wykonana z porcelany

wymiary potrójnej miseczki dip bowl: 27,6 x 9,8 x 3,2 cm

kolor potrójnej miseczki: biały nakrapiany

Wymiary serve sticka : 27,6 x 9,8 x 3,2 cm

Kolor serve sticka: biały nakrapiany

Serve sticks are sure to be a new favourite. These sectioned serve sticks are perfect for easily organizing any kind of snacks or platter food. A match made in heaven for any entertainer, these Serve Sticks will make hosting easy!

Produkty powiązane