Talerz ceramiczny Stonewear 26 cm Czarny

Louise Smaerup Design

118,00 zł brutto

LS-STONEP-26-B

Kamionkowy talerz z czarnej ceramiki. Chłodna w dotyku kamionka, w eleganckiej czerni to idealny przedmiot do Twojej kuchni. Nierówna wysokość krawędzi talerza zapewnia superrustykalne i „niedoskonałe” wrażenie, które dodaje wiele unikalności naczyniu.

Głęb.Szer.W 26
Materiał Ceramika
Kolor Czarny

Produkt dostępny w magazynie.

Wysyłka w 24H

2 Przedmioty

Kamionkowy talerz z czarnej ceramiki. Chłodna w dotyku kamionka, w eleganckiej czerni to idealny przedmiot do Twojej kuchni. Nierówna wysokość krawędzi talerza zapewnia superrustykalne i „niedoskonałe” wrażenie, które dodaje wiele unikalności naczyniu.

Jednocześnie sprawia, że czarny ​​krzywy pierścień zakręconej krawędzi jest również stonowany i stylowy, pasujący do nowoczesnego wnętrza i takiego w stylu skandynawskim. Miska jest idealna do serwowania zup lub owsianki i jej wszechstronna ekspresja prowadzi do zastosowania do różnych dań. Czarny kolor jest również doskonałym tło dla jedzenia w różnych kolorach, podkreśla ich indywidualny charakter i walory smakowe. Wszystko jest ręcznie zdobione, co pomaga uczynić ją wyjątkową.

Ø: 26 cm

Danish design. Nadaje się do mycia w zmywarce oraz do kuchenki mikrofalowej.

Louise Smaerup

Meet Louise Smærup an extraordinary talented Danish artist and designer. In her profession as a designer Louise makes no compromises on the quality or the originality of her designs. All products are therefore 100% produced in Denmark and are packet and sent with love. 

Więcej

Produkty powiązane