Komplet sztućców do steków w drewnianej skrzynce Cromargan Set 6 by WMF

WMF

270,00 zł brutto

Komplet sztućców do steków w drewnianej skrzynce Cromargan Set 6 by WMF. Zestaw sztućców do steków 12-częściowy w drewnianej kasecie jest idealnym prezentem dla miłośników grillowanego mięsa. Nóż do steków ma bardzo ostrą klingę ze specjalnej stali nożowej, z ząbkami, które bez problemów poradzą sobie z mięsem. Rękojeść doskonale leży w dłoni. Widelec do steków ma bardzo długie i ostre zęby.

Motyw Set 6
Materiał Metal
Kolor Srebrny

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Dobry stek, podany według życzeń względem stopnia wysmażenia, wymagana treningu i obycia z odpowiednim mięsem. Samo przygotowanie mięsa to jednak początek. Inną sprawą jest jego konsumpcja. Nie wszystkie sztućce dobrze radzą sobie z grubym, dużym kawałkiem mięsa. Na szczęście, by upewnić się, że Twoi goście będą mogli smakować pyszne steki bez żadnych problemów, możesz zamówić zestaw sztućców dedykowanych stekom. Odznaczają się właściwościami zapewniającymi łatwe krojenie oraz nabijanie na widelec.

Kolacja w stylu amerykańskim? Z pewnością możesz pomyśleć o podaniu krwistego steku lub steku well done. Niezależnie od Twojego wyboru lub wyboru osób, którym serwować będziesz pyszne mięso, powinieneś zaopatrzyć się w specjalne narzędzia, które ułatwiają krojenie i konsumpcję dużych steków. Sztućce z pewnością sprawdzą się także podczas grillowania.

W Mensa Home, możesz zamówić zestaw marki WMF, zapakowany w stylowe, drewniane pudełko, nawiązujące do amerykańskiego stylu dobrej kuchni.

W zestawie znajdziesz 6 ostrych, wyprofilowanych noży z ząbkami oraz widelce z długimi ząbkami, dzięki którym łatwo nabijesz nawet najgrubsze kawałki steków.

Trwały i wysoki połysk oraz odporność na działanie kwasów spożywczych zawdzięczamy stali nierdzewnej 18/10 Cromargan® opatentowanej przez firmę WMF (18% chrom, 10% nikiel, 72% stal).  Sztućce nadają się do mycia w zmywarce.

Zestaw sztućców nierdzewnych WMF wykonany został z Cromarganu®.

Serwowanie nigdy nie było łatwiejsze i bardziej stylowe. Przybory WMF zabłysną na każdym zastawionym stole. Są wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10 – będą służyć Ci długie lata.