Kubek termiczny stalowy 250 ml NEVERLEAK Rust by Stanley

Stanley

159,00 zł brutto

DOBRY KUBEK TERMICZNY STANLEY NEVERLEAK™ Z GWARANCJĄ SZCZELNOŚCI

KUBEK TERMOS 250ML IDEALNY NA WYNOS, TRZYMA GORĄCO DO 3 GODZIN

Wysokość.H 6,8 x 15,4 cm
Głęb.Szer.W 250 ml
Materiał Metal
Kolor Rdzawy

Ten produkt nie występuje już w magazynie.

Produkt na zamówienie, ok. 5 dni roboczych

DOBRY KUBEK TERMICZNY STANLEY NEVERLEAK™ Z GWARANCJĄ SZCZELNOŚCI

KUBEK TERMOS 250ML IDEALNY NA WYNOS, TRZYMA GORĄCO DO 3 GODZIN

Kubek termiczny do kawy,który nie przecieka, dzięki technologii NeverLeak™. Został zaprojektowany po to aby można było wrzucić go do torby lub plecaka, nie rozlewając ani kropli.

Szczelny kubek NEVERLEAK™ całą sekretną technologię ma ukrytą w nakrętce pokrywki, którą można ustawić w 3 położeniach zapewniajacych 3 funkcje: uszczelnienie ustnika, ochrona otworu do picia przed kurzem i zabrudzeniem oraz zapewniającą możliwość rozłożenia na części i dokładnego umycia.

W izolowanym próżniowo stalowym kubku zawartość pozostaje gorąca przez 3 godziny i zimna przez 4 godziny, a kostki lodu mogą przetrwać nawet 22 godziny. Kubek na kawę o pojemności 0,25L zmieści się pod większością ekspresów do kawy.

Trwały i bezpieczny kubek podróżny Stanley został opracowany tak, aby można było z niego długo korzystać dzięki zastosowaniu materiałów najwyższej jakości, takich jak nierdzewna stal 18/8, która słynie z wytrzymałości i odporności na rdzę.

Kubek na kawę jest wykonany z materiału BPA-FREE, dzięki czemu do picia nie przenikają żadne substancje - 100% bezpieczny do kontaktu z żywnością.

Higieniczna pokrywka to super łatwe czyszczenie kubka.Pokrywkę można rozłożyć na części celem dokładnego ręcznego umycia lub w zmywarce (górny kosz).

Obietnica Stanleya „Built for life” to motto, które producent stosuje od 1913 roku, projektując solidne i wygodne produkty do przenoszenia żywności i napojów. Produkty Stanley są objęte dożywotnią gwarancją na wady produkcyjne. Jeśli produkt nie spełnia swojej legendarnej reputacji, Stanley zrobi wszystko, aby go naprawić. To takie proste.

W SKRÓCIE:

  • kubek wykonany ze stali nierdzewnej 18/8
  • kubek do kawy posiada izolację próżniową
  • kubek termiczny gwarantuje 100% szczelności
  • rotacyjna pokrywka z 3 funkcjami
  • pokrywkę można myć w zmywarce
  • kubek mieści się pod ekspresami

Możliwość naniesienia graweru.

Produkty powiązane