Otwieracz do butelek HONOM Bottele Opener 9x1,2 Gold

DOIY Design

89,00 zł brutto

DOIY-4308

Casual chic gold bottle opener with sports cord. Otwieracz do butelek Doiy Honom jest niewielki i posiada praktyczny sznureczek, więc z łatwością zmieścisz go w kieszeni lub przyczepisz do szlufki. Dyskretny złoty otwieracz do butelek możesz zabrać ze soba wszędzie.

Wysokość.H 9
Głęb.Szer.W 1,2x1,2
Materiał Metal
Kolor Złoto

Produkt dostępny w magazynie.

Produkt w dostawie. Czas oczekiwania 21 dni

8 Przedmioty

Casual chic gold bottle opener with sports cord. Honom is a new collection by DOIY conceived especially for men. Its composed of practical yet elegant accessories for the metropolitan modern man. Always at his fingertips, these pocket-size elements are made with high quality materials that will enable him to enjoy life to the fullest for many years to come.  

Wymiary: 1,2 x 1,2 x 9 cm

Otwieracz do butelek Doiy Honom jest niewielki i posiada praktyczny sznureczek, więc z łatwością zmieścisz go w kieszeni lub przyczepisz do szlufki. Dyskretny złoty otwieracz do butelek możesz zabrać ze soba wszędzie.

Doiy Honom to pierwsza seria marki dedykowana mężczyznom. Kolekcja obejmuje portfele, narzędzia wielofunkcyjne, otwieracze do butelek, breloki do kluczy i dzwonek rowerowy. Hiszpańskie studio projektowe Folch, które jest autorem kolekcji Honom znalazło równowagę pomiędzy materiałami wykonania, użytecznością i designem tworząc kolekcję akcesoriów premium. Inspiracją dla kolekcji były rysunki techniczne - w szczególności ich dokładność i minimalizm. Wszystkie akcesoria z serii Honom zostały zapakowane w estetyczne pudełko, wyposażone w praktyczny sznurek do przenoszenia.

Produkty powiązane