Scyzoryk HONOM Multitool 6,5x1,7 Gold

DOIY Design

139,00 zł brutto

DOIY-4307

Casual chic gold bike multitool with sports cord. Multitool Doiy Honom Bike to marzenia każdego maniaka rowerowego! Wielofunkcyjne narzędzie pozwala sprawnie naprawić drobne usterki w rowerze. Do tego jest niewielkie. Możesz go nosić w kieszeni lub przymocować do szlufki za sznureczek. 

Wysokość.H 6,5
Głęb.Szer.W 1,7x1
Materiał Metal
Kolor Złoto

Produkt dostępny w magazynie.

Produkt w dostawie. Czas oczekiwania 21 dni

4 Przedmioty

Casual chic gold bike multitool with sports cord. Honom is a new collection by DOIY conceived especially for men. Its composed of practical yet elegant accessories for the metropolitan modern man. Always at his fingertips, these pocket-size elements are made with high quality materials that will enable him to enjoy life to the fullest for many years to come.  

Wymiary: 6,5 x 1,7 x 1 cm

Multitool Doiy Honom to elegancka alternatywa klasycznego scyzoryka. Wielofunkcyjne narzędzie wykonano ze stali pomalowanej na złoto i wyposażono w najpotrzebniejsze elementy. Do tego jest niewielkie. Możesz go nosić w kieszeni lub przymocować do szlufki za sznureczek. 

Multitool Honom posiada:

  • nożyk
  • pilniczek
  • otwieracz do butelek
  • małe nożyczki
  • sznurek do przyczepienia np. do szlufki

Doiy Honom to pierwsza seria marki dedykowana mężczyznom. Kolekcja obejmuje portfele, narzędzia wielofunkcyjne, otwieracze do butelek, breloki do kluczy i dzwonek rowerowy. Hiszpańskie studio projektowe Folch, które jest autorem kolekcji Honom znalazło równowagę pomiędzy jakością materiałów i wykonania, użytecznością i designem tworząc kolekcję akcesoriów premium. Inspiracją dla kolekcji były rysunki techniczne - w szczególności ich dokładność i minimalizm. Wszystkie akcesoria z serii Honom zostały zapakowane w estetyczne pudełko.

Produkty powiązane