Zestaw narzędzi rowerowych HONOM Bike Multitool 9x2,5 Gold

DOIY Design

154,00 zł brutto

DOIY-4306

Casual chic gold bike multitool with sports cord. Multitool Doiy Honom Bike to marzenia każdego maniaka rowerowego! Wielofunkcyjne narzędzie pozwala sprawnie naprawić drobne usterki w rowerze. Do tego jest niewielkie. Możesz go nosić w kieszeni lub przymocować do szlufki za sznureczek. 

Produkt dostępny w magazynie.

Produkt w dostawie. Czas oczekiwania 21 dni

4 Przedmioty

Casual chic gold bike multitool with sports cord. Honom is a new collection by DOIY conceived especially for men. Its composed of practical yet elegant accessories for the metropolitan modern man. Always at his fingertips, these pocket-size elements are made with high quality materials that will enable him to enjoy life to the fullest for many years to come.  

Wymiary: 9 x 2,5 x 2,7 cm.

Multitool Doiy Honom Bike to marzenia każdego maniaka rowerowego! Wielofunkcyjne narzędzie pozwala sprawnie naprawić drobne usterki w rowerze. Do tego jest niewielkie. Możesz go nosić w kieszeni lub przymocować do szlufki za sznureczek. 

Multitool Honom posiada:

  • klucze imbusowe 4 mm, 5 mm i 6 mm
  • Torx T-25
  • śrubokręt krzyżakowyśrubokręt płaski
  • klucz do szprych 14-15mm
  • klucz 8 mm 
  • klucz 15 mm
  • sznurek do przyczepienia np. do szlufki

Doiy Honom to pierwsza seria marki dedykowana mężczyznom. Kolekcja obejmuje portfele, narzędzia wielofunkcyjne, otwieracze do butelek, breloki do kluczy i dzwonek rowerowy. Hiszpańskie studio projektowe Folch, które jest autorem kolekcji Honom znalazło równowagę pomiędzy materiałami wykonania, użytecznością i designem tworząc kolekcję akcesoriów premium. Inspiracją dla kolekcji były rysunki techniczne - w szczególności ich dokładność i minimalizm. Wszystkie akcesoria z serii Honom zostały zapakowane w estetyczne pudełko, wyposażone w praktyczny sznurek do przenoszenia.

Produkty powiązane