Dywan Verner Panton 8 WB 104 cm Czarno-Biały

Designer Carpets

3 900,00 zł brutto

Wszystkich entuzjastów projektów Vernera Pantona zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej okazji zakupu limitowanej edycji okrągłych dywanów z motywem Geometri z roku 1969. Oferta dotyczy wełnianych, ręcznie robionych dywanów o średnicy 104 cm. Dzięki ręcznej pracy i naturalnym materiałom uzyskujemy niepowtarzalny produkt. Dywany VP 8 robione są w Kathmandu w Nepalu.

Głęb.Szer.W 104
Motyw Obiekty, Figury, Cyfry, Litery
Materiał Wełna
Kolor Czarno-biały

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Wszystkich entuzjastów projektów Vernera Pantona zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej okazji zakupu limitowanej edycji okrągłych dywanów z motywem Geometri z roku 1969. Promocja dotyczy wełnianych, ręcznie robionych dywanów o średnicy 104 cm. Dzięki ręcznej pracy i naturalnym materiałom uzyskujemy niepowtarzalny produkt. Dywany VP 8 robione są w Kathmandu w Nepalu. Lokalni rzemieślnicy tkają je z wełny uzyskiwanej z owiec żyjących wysoko w górach Tybetu.

Dywany są miękkie i jedwabiste w dotyku. Wełna farbowana jest przy użyciu naturalnych barwników uzyskiwanych z kruszca i roślin pochodzących z pięknych terenów Himalajów. Połączenie naturalnych i trwałych materiałów, z rzemiosłem i ciekawym wzornictwem duńskiego projektanta, daje w efekcie całkowicie wyjątkowy produkt. Materiał: 100% wełna. Producent: Designercarpets, Niemcy.

Verner Panton

Verner Panton (13.02.1926 r. – 5.09.1998 r.) uznawany jest za jednego z najbardziej wpływowych duńskich projektantów mebli i wnętrz XX wieku. 
Tworzył innowacyjne i futurystyczne projekty, wykorzystując liczne materiały (w szczególności tworzywa sztuczne) i żywe kolory. Jego styl był bardzo mocno zakorzeniony w latach 60., ale odzyskał popularność pod koniec XX wieku. Najbardziej znane modele mebli Pantona są wciąż produkowane.

Więcej

Produkty powiązane