Szal lniany Pellava 40x180 Śliwkowy

Lapuan Kankurit

114,73 zł brutto

149,00 zł

-23%

LK-PELLAVA-40180-PLUM

Szal z gotowanego i zmiękczanego lnu w kilkunastu letnich i jesiennych kolorach. Miękki i przyjemny w noszeniu. Na spacer nad morzem, na wieczorową imprezę, na wakacyjną wyprawę w góry. Modny latem, wietrzną wiosną i chłodną jesienią. Można zagniatać lub prasować, zależnie od potrzeby chwili. :-)

Wysokość.H 180
Głęb.Szer.W 40
Materiał Len
Kolor Śliwkowy

Produkt dostępny w magazynie.

Wysyłka w 24H

1 Przedmiot

Szal z gotowanego i zmiękczanego lnu w kilkunastu letnich i jesiennych kolorach. Miękki i przyjemny w noszeniu. Na spacer nad morzem, na wieczorową imprezę, na wakacyjną wyprawę w góry. Modny latem, wietrzną wiosną i chłodną jesienią. Można zagniatać lub prasować, zależnie od potrzeby chwili. :-) Materiał: 100% gotowany len. Wymiar: 40x180 cm. Źródło photo: LapuanK, Laponia, Finlandia.

Care instruction:

Wash separately in abundant water at 60 degrees. We recommend using only a small amount of neutral detergent and fabric softener (1 tablespoon). Normal spin cycle. If you want, you can gently tumble dry the products to make them softer (max. 10 min.). Then hang dry. A small amount of lint may come off the product. Check the lint filter before and after washing. Iron using the linen setting.

Produkty powiązane