Pościel bawełniana w pelikany 200x200 PELICAN

Snurk

540,00 zł brutto

Pościel Snurk wykonana jest w 100% z bawełny. Rysunek pelikana wykorzystany przy projekcie wzoru pościeli Pelican marki Snurk powstał w XVIII wieku! Na pościeli nadrukowano wysokiej jakości rysunek dumnego pelikana. Ten wzór pościeli docenią nie tylko miłośnicy zwierząt, ale i amatorzy niebanalnego designu.

Wysokość.H 200
Głęb.Szer.W 200
Motyw Zwierzęta, Ptaki, Owady, Ryby
Materiał Bawełna
Kolor Żółty

Ten produkt nie występuje już w magazynie.

Produkt na zamówienie, ok. 28 dni roboczych

Rysunek pelikana wykorzystany przy projekcie wzoru pościeli Pelican marki Snurk powstał w XVIII wieku! Na pościeli nadrukowano wysokiej jakości rysunek dumnego pelikana. Ten wzór pościeli docenią nie tylko miłośnicy zwierząt, ale i amatorzy niebanalnego designu. Pościel Pelican została stworzona z myślą o fanach oryginalnego wzornictwa, którzy chcą się nim cieszyć również w łóżku. Materiał: Pościel Snurk wykonana jest w 100% z bawełny. Warto wiedzieć: Snurk zaleca pranie pościeli w 40°C i dopuszcza suszenie jej w suszarce. Poszewka na kołdrę zapinana jest na suwak, natomiast poszewka na poduszkę posiada materiałową zakładkę. Dostępne wersje: Pościel Pelican 135 x 200 cm, Pościel Pelican 200 x 200 cm

We selected another beautiful drawing from The Dybdahl co. collection. The American white pelican in all its glory is a true beauty to behold. The original image dates back to the 18th century. Digitally printed in 2018 on our bedding, preserving every small detail of the original drawing.

200 X 200 CM INCL. 2 PILLOWCASES 50 X 75 CM

Produkty powiązane