Pościel bawełniana w wieloryby 140x200 KNITTED WHALE

Snurk

320,00 zł brutto

SNUR-2509

Gotowy na zamorską podróż, po wzburzonych falach oceanu, w towarzystwie majestatycznych wielorybów? Wybierz się na wyprawę statkiem podczas spokojnego snu, w którym towarzyszyć Ci będzie wesoły wieloryb z pościeli Snurk. Nadrukowany na powierzchni pościeli fotograficzny wizerunek wesołego wieloryba jest niezwykle realistyczny i precyzyjnie oddaje wszelkie detale.

Wysokość.H 140
Głęb.Szer.W 200
Motyw Zwierzęta, Ptaki, Owady, Ryby
Materiał Bawełna
Kolor Brązowy

Produkt dostępny w magazynie.

Wysyłka w 24H

2 Przedmioty

Pościel Snurk wykonana jest w 100% z bawełny. Gotowy na zamorską podróż, po wzburzonych falach oceanu, w towarzystwie majestatycznych wielorybów? Wybierz się na wyprawę statkiem podczas spokojnego snu, w którym towarzyszyć Ci będzie wesoły wieloryb z pościeli Snurk. Nadrukowany na powierzchni pościeli fotograficzny wizerunek wesołego wieloryba jest niezwykle realistyczny i precyzyjnie oddaje wszelkie detale. To pościel dla wszystkich miłośników morskich przygód!

 Materiał: Pościel Snurk wykonana jest w 100% z bawełny. Warto wiedzieć: Snurk zaleca pranie pościeli w 40°C i dopuszcza suszenie jej w suszarce. Poszewka na kołdrę zapinana jest na suwak, natomiast poszewka na poduszkę posiada materiałową zakładkę. Dostępne wersje: Pościel Pelican 140 x 200 cm, Pościel Pelican 200 x 200 cm

We selected another beautiful drawing from The Dybdahl co. collection. The American white pelican in all its glory is a true beauty to behold. The original image dates back to the 18th century. Digitally printed in 2018 on our bedding, preserving every small detail of the original drawing.

140 X 200 CM INCL. 1 PILLOWCASE 50 X 75 CM

Produkty powiązane