Zestaw zakupowy ZERO WASTE Green Shopper Kit by Lekue

Lekue

119,00 zł brutto

LEK-3928

WPROWADŹ DO SWOJEGO ŻYCIA KILKA PROSTYCH ZASAD I DOŁĄCZ DO RUCHU ZERO WASTE. Ekologiczny zestaw zakupowy Zero Waste, składający się z naczynia do mikrofalówki z wkładką, w którym w kilka minut przyrządzisz pyszny, zdrowy posiłek dla 1 lub 2 osób oraz torby pochodzącej w 100% z recyklingu.

Motyw ZERO WASTE
Materiał 100% rPET + silikon
Kolor Zielony

Ten produkt nie występuje już w magazynie.

Produkt na zamówienie, ok. 28 dni roboczych

WPROWADŹ DO SWOJEGO ŻYCIA KILKA PROSTYCH ZASAD I DOŁĄCZ DO RUCHU ZERO WASTE.

Ekologiczny zestaw zakupowy Zero Waste, składający się z naczynia do mikrofalówki z wkładką, w którym w kilka minut przyrządzisz pyszny, zdrowy posiłek dla 1 lub 2 osób oraz torby pochodzącej w 100% z recyklingu.

Pojemność 5 L
Długość - 24-37 cm
Szerokość 12,4-43 cm

Materiał: silikon platinum, 100% rPET

Zestaw zakupowy Lekue Zero Waste, dołącz do ruchu świadomych klientów i rób zakupy spożywcze używając własnej, ekologicznej torby. 

Ochrona naszej planety to jeden z kluczowych tematów ostatnich lat. Już dzisiaj możesz dołączyć do ruchu zero waste korzystając z zestawu od firmy Lekue. Znajdziesz w nim pochodzącą w 100 % z recyclingu, pojemną torbę wykonaną z 5 przetworzonych butelek plastikowych 1,5 l każda. Dla wygody wyposażono ją w dwa uchwyty - długie i krótkie.

Dodatkowo na zestaw składa się silikonowe naczynie z wkładką do mikrofalówki na warzywa i owoce. Z jego pomocą możesz przyrządzić pyszny, pełnowartościowy posiłek oszczędzając przy tym energię i czas. W zestawie znajdziesz książeczkę z przepisami w 12 językach (poza polskim). 

Przestrzegaj zdrowej diety i rób zakupy unikając plastikowych, szkodliwych dla środowiska toreb. Wybieraj sezonowe warzywa i owoce i wykorzystuj resztki jedzenia wpisując się w nurt zero waste.

Cechy produktu:

  • kolor - biały, zielony
  • materiał - silikon platinum, 100% rPET
  • naczynie do mikrofalówki - pojemność: 650ml, długość: 24 cm, szerokość: 12,4 cm, wysokość: 5 cm
  • torba - pojemność: 5l, długość: 37 cm, szerokość: 43 cm

Produkty powiązane