Wszyscy wiemy, że dla projektantów i kreatorów mody stolicą pokazów od zawsze był Paryż. Aby zobaczyć najnowsze kolekcje mebli i oryginalne aranżacje wnętrz trzeba jednak pojechać do Włoch. Najwięksi producenci wyposażenia wnętrz i startujący młodzi projektanci mają swój Paryż w Mediolanie. Raz w roku cały designerski świat spotyka się właśnie tam, by zaprezentować nowe kolekcje, nowe wzory i najnowsze technologie. W Mediolanie trzeba być, podpatrzeć obowiązujące trendy, przygotować atrakcyjną ofertę, zacieśnić kontakty z fabrykami. My to wiemy!

Chcemy tutaj dzielić się z Państwem pasją doskonałego i zawsze aktualnego wzornictwa, inspirować, zachwycać. Pragniemy prezentować produkty nie tylko z Mediolanu, czy Paryża, ale także z wielu innych prestiżowych imprez organizowanych na świecie. Chcemy opowiadać o historii, ludziach, kulturach; mówić o kolorach, formach, materiałach i fakturach; zachwycać modą, ekologią i przyjazną w kontakcie zabawką dla dziecka. Za oferowanymi przez nas luksusowymi towarami stoi luksusowy styl życia, elegancja i wyrafinowanie. Kiedy mądrze z niego korzystamy nasze życie może stać się pełniejsze i bardziej ekscytujące. Być trendy to dla nas nie zapominać i chronić środowisko naturalne, kontemplować sztukę, szanować tradycję i żyć zdrowo. Kochamy piękne przedmioty, lubimy dbać o urodę i modnie się ubierać, wygodnie wypoczywać, mieć hobby i otaczać gadżetami.

Ale być trendy to dla nas także dzielić się zyskiem, wspierając mądre inicjatywy i partycypując w przekazywaniu środków na szczytne cele takie jak na przykład rozwój nauki, medycyny, ratowanie naszej planety, czy rozwój rzemiosła. Kupując nasze produkty także Państwo macie swój udział w tej szczególnej filozofii bycia aktualnym. Świadomość bycia trendy rozumiana jest bowiem przez nas jako wyjątkowa otwartość, wrażliwość i nowoczesność w postrzeganiu ludzi, otoczenia i przedmiotów.

Nie bądź obojętny, zawsze bądź trendy!