Deska do krojenia i serwowania dębowa HBPA 27 cm by Anna Lewandowska

Joseph Joseph

169,00 zł brutto

JJAL-4657

Okrągła deska do krojenia, wykonana z drewna dębowego.
Elementem dekoracyjnym z pewnością jest wypalone logo marki. Widoczne słoje drewna dębowego. Posiada wygodny uchwyt do trzymania i zawieszenia. Deska przyda się do krojenia i szatkowania rozmaitych produktów żywnościowych, zarówno twardych, jak i miękkich- idealna do warzyw, owoców, serów, mięs czy ryb. 

Głęb.Szer.W 27 cm
Materiał Drewno
Kolor Dąb

Produkt dostępny w magazynie.

Wysyłka w 24H

5 Przedmioty

Okrągła deska do krojenia, wykonana z drewna dębowego.
Elementem dekoracyjnym z pewnością jest wypalone logo marki. Widoczne słoje drewna dębowego. Posiada wygodny uchwyt do trzymania i zawieszenia. Deska przyda się do krojenia i szatkowania rozmaitych produktów żywnościowych, zarówno twardych, jak i miękkich- idealna do warzyw, owoców, serów, mięs czy ryb. Jest to niezwykła, motywująca kolekcja Healthy Plan By Ann- Anna Lewandowska.

Wybierajcie, eksperymentujcie, bawcie się w kuchni, szukając smaków i aromatów.
Nie wyobrażam sobie życia bez własnoręcznie przygotowanych posiłków. Nie tylko dlatego, że staram się wprowadzać do swojej diety m. in. zamienniki mąki pszennej i jajek, ale również dlatego, że wiem, ile niezdrowych składników znajduje się w gotowym pożywieniu. Często radzę (np. czytelnikom mojego bloga), aby wybierali owoce i warzywa od sprawdzonych, najlepiej stosujących ekologiczne metody uprawy, dostawców.
Według mnie, jednym z najważniejszych akcesoriów kuchennych jest deska do krojenia, dlatego przygotowałam dla Ciebie deskę HPBA. Mam nadzieję, że będzie Ci przypominać, żeby żyć zdrowo i aktywnie, i dopingować Cię do uprawiania sportu. Nie zapomnij o przygotowaniu zdrowych posiłków np. do pracy, gdzie jesteś narażony na słodkie przekąski z osiedlowego sklepiku. Domowe laboratorium smaków czas zacząć!
Ania Lewandowska


ZALETY DESKI:
● wykonana z trwałego drewna dębu,
● wyraźnie widoczne słoje drewna,
● powierzchnia przyjazna ostrzom noży,
● wygodny uchwyt do trzymania i zawieszenia,
● wypalone logo HPBA,
● wyprodukowana w Polsce,
● warianty do wyboru: kwadratowa lub okrągła.

Produkty powiązane