Dostawa

Szanowni Państwo,

Zamówienia, które zostały złożone i zaksięgowały się na naszym koncie do godz. 11:00 (opcja przesyłki kurierskiej) zostaną wysłane tego samego dnia roboczego. Paczki możecie się Państwo spodziewać wówczas następnego dnia roboczego następującego po jej nadaniu.

Czas dostawy = czas przygotowania do wysyłki po zaksięgowaniu wpłaty na koncie + czas transportu.

Kupując na www.moaai.com możecie Państwo wybrać jedną z trzech możliwości dostawy:

1.

KURIER DPD przesyłka dotrze do Państwa w terminie 24 - 48 h od daty nadania na terenie całej Polski (dni robocze, z wyjątkiem sobót, niedziel i świąt). Ujednolicony koszt takiej przesyłki to: 18 zł (dla wszystkich przesyłek do 10 kg)

2.

TRANSPORT WŁASNYwybierany przez nas w przypadku dużych gabarytów, przedmiotów (mebli, lamp, luster) szczególnej wrażliwości na uszkodzenia lub niektórych produktów z ekspozycji. Informacja taka, że dostawa wymaga innej formy transportu, czy, że koszty są inne, niż te podane dla przesyłek standardowych w sklepie, jest każdorazowo zamieszczana w tabeli na stronie produktu.

3.

ODBIÓR OSOBISTY - możliwy w dni funkcjonowania sklepu w Showroomie w Poznaniu na ulicy Bóżnicza 1/203. W przypadku lamp lub mebli prosimy Państwa o wcześniejszy kontakt mailowy lub telefoniczny, gdyż część produktów wymaga dostarczenia do sklepu z naszego magazynu położonego w innej części miasta.

4.

USŁUGA BEZPŁATNA - Dla zamówień o wartości powyżej 350  - przesyłka Gratis.

------------------------------------------

Zależy nam, by towar dotarł do Klienta jak najszybciej, dlatego trzymamy pełne stany magazynowe, w tym większość dostępnego asortymentu wysyłamy w 24h (w dni robocze) po zaksięgowaniu zapłaty za towar. Gdy towar wymaga innej formy dostawy lub z innych przyczyn nie można nadać go w 24h będzie niezwłocznie wysłany po załatwieniu wszelkich formalności. Towar opłacony i po zaksięgowanej wpłacie dotrze jednak do Państwa nie później niż w 7 dni roboczych. W międzyczasie pozostajemy z Państwem cały czas w kontakcie. O tym, że Państwa zamówienie przygotowane jest do odbioru przez Kuriera, informujemy osobnym mailem.

Zwracamy Państwa uwagę, że w okresach świątecznych ruch w przesyłaniu paczek jest wzmożony. Sugerujemy zatem składać zamówienia z odpowiednim wyprzedzeniem. Dodatkowo w okresie świąt i wakacyjnym, w związku z przerwami produkcyjnymi w fabrykach, możliwość domówienia towaru bywa bardzo ograniczona. Jeśli zatem bardzo zależy Państwu na wybranym towarze, którego ilość w sklepie jest mała, prosimy o wysyłanie zamówienia na towar także z wyprzedzeniem. Można się także z nami skontaktować w celu uzyskania informacji o planowanych domówieniach towaru, do czego szczerze zapraszamy.

Chronimy środowisko i dlatego nasze produkty pakujemy do wysyłki w kartony z recyclingu lub rynku wtórnego. Dziękujemy, że akceptując to podzielacie Państwo z nami wspólnie ideę dbania o otoczenie.

Jeśli macie Państwo jakieś pytania lub wątpliwości dotyczące towaru, dostępności, dostawy lub macie Państwo jakieś szczególne prośby, prosimy wysłać e-mail na adres: sklep@moaai.com. Postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak to będzie możliwe.

Drogi Kliencie! Prosimy o przemyślane zakupy. 

EU and World

Worldwide Shipping