Dostawa

5-17.01 jesteśmy na urlopie i nie wysyłamy paczek!

Drodzy przyjaciele,

Świat stoi obecnie w bezprecedensowej sytuacji - mamy nadzieję, że Ty i Twoi bliscy mają się dobrze w danych okolicznościach. My w Moaai Design Shop robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić Ci bezpieczną obsługę, minimalizując skutki epidemii COVID-19 dla naszych klientów.
Możesz bezpiecznie kontynuować zakupy w Moaai Design Shop. Nasz sklep internetowy i obsługa klienta są otwarte jak zwykle, a zamówienia są nadal wysyłane normalnie z naszego magazynu w Poznaniu.
Przesyłki dostarczane głównie jak zwykle
Według firm transportowych paczki są w większości dostarczane jak zwykle, chociaż w niektórych krajach mogą wystąpić opóźnienia.
W oparciu o aktualną wiedzę koronawirus nie jest przenoszony przez paczki, ale wszyscy nasi partnerzy-dostawcy unikają bezpośredniego kontaktu z klientami w jak największym stopniu.
Bezpieczeństwo przede wszystkim
W oparciu o wytyczne władz podjęliśmy szereg działań ochronnych, aby móc nadal bezpiecznie i skutecznie obsługiwać naszych klientów. Usprawniliśmy procedury czyszczenia w naszym magazynie i biurze. Oto kilka przykładów naszych wytycznych dla naszych pracowników w obecnej sytuacji:
• Nasi pracownicy magazynu utrzymują doskonałą higienę rąk przez cały czas
• Wszyscy pracownicy, którzy mogą pracować z domu, robią to
• Wszystkie spotkania są organizowane zdalnie
• Wszystkie podróże służbowe zostały zakończone
Najnowsze aktualizacje na naszej stronie internetowej
Będziemy nadal ściśle monitorować sytuację i postępować zgodnie z radami władz. Udostępnimy wszelkie możliwe aktualizacje na stronie naszego sklepu internetowego.
Bądź bezpieczny!
Sklep projektowy Moaai

--------------------------------------

Szanowni Państwo,

Zamówienia, które zostały złożone i zaksięgowały się na naszym koncie do godz. 11:00 (opcja przesyłki kurierskiej) zostaną wysłane tego samego dnia roboczego. Paczki możecie się Państwo spodziewać wówczas następnego dnia roboczego następującego po jej nadaniu.

Czas dostawy = czas przygotowania do wysyłki po zaksięgowaniu wpłaty na koncie + czas transportu.

Kupując na www.moaai.com możecie Państwo wybrać jedną z trzech możliwości dostawy:

Kurier DPD przesyłka dotrze do Państwa następnego dnia roboczego (od daty nadania) na terenie całej Polski w cenie 15 zł (przesyłka do 31,5 kg). 

Transport Własny - wybierany przez nas w przypadku dużych gabarytów oraz przedmiotów (mebli, lamp, luster) szczególnej wrażliwości na uszkodzenia.

Odbiór Osobisty - możliwy w Showroomie w Poznaniu na ulicy Bóżnicza 1/203. W przypadku lamp lub mebli prosimy Państwa o wcześniejszy kontakt mailowy lub telefoniczny.

Przy zamówieniach o wartości powyżej 350  - przesyłka Gratis.

Zależy nam, by towar dotarł do Klienta jak najszybciej, dlatego trzymamy pełne stany magazynowe, w tym większość dostępnego asortymentu wysyłamy w 24h (w dni robocze) po zaksięgowaniu zapłaty za towar. Gdy towar wymaga innej formy dostawy lub z innych przyczyn nie można nadać go w 24h będzie niezwłocznie wysłany po załatwieniu wszelkich formalności. Towar opłacony i po zaksięgowanej wpłacie dotrze jednak do Państwa nie później niż w 7 dni roboczych. W międzyczasie pozostajemy z Państwem cały czas w kontakcie. O tym, że Państwa zamówienie przygotowane jest do odbioru przez Kuriera, informujemy osobnym mailem.

Zwracamy Państwa uwagę, że w okresach świątecznych ruch w przesyłaniu paczek jest wzmożony. Sugerujemy zatem składać zamówienia z odpowiednim wyprzedzeniem. Dodatkowo w okresie świąt i wakacyjnym, w związku z przerwami produkcyjnymi w fabrykach, możliwość domówienia towaru bywa bardzo ograniczona. Jeśli zatem bardzo zależy Państwu na wybranym towarze, którego ilość w sklepie jest mała, prosimy o wysyłanie zamówienia na towar także z wyprzedzeniem. Można się także z nami skontaktować w celu uzyskania informacji o planowanych domówieniach towaru, do czego szczerze zapraszamy.

Chronimy środowisko i dlatego nasze produkty pakujemy do wysyłki w kartony z recyclingu lub rynku wtórnego. Dziękujemy, że akceptując to podzielacie Państwo z nami wspólnie ideę dbania o otoczenie.

Jeśli macie Państwo jakieś pytania lub wątpliwości dotyczące towaru, dostępności, dostawy lub macie Państwo jakieś szczególne prośby, prosimy wysłać e-mail na adres: sklep@moaai.com. Postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak to będzie możliwe.

Drogi Kliencie! Prosimy o przemyślane zakupy. 

EU and World

Worldwide Shipping