Moaai

MOAAI powstał z silnej potrzeby dzielenia pasji z innymi. Prezentujemy obszerną kolekcję przedmiotów zainspirowanych zmysłami. Od pierwszego kroku nasz Klient doświadcza, że nie jesteśmy typowym sklepem internetowym. MOAAI ma charakter klubowy. Zatem, witaj w Klubie!

Kupując w MOAAI stajesz się członkiem światowej organizacji wspierania rzemiosła, krzewienia kultury i rozwoju technologii. Łączymy tutaj bowiem produkty powstałe w różnych częściach świata, wykonane ręcznie z wykorzystaniem tradycyjnych technik, zainspirowane naturą i w zgodzie z naturą, przedmioty codziennego użytku i sztukę, w którą tchnięto magię. 

Zainspirowały nas podróże i ludzie, których spotkaliśmy. Pozazdrościliśmy im, że są tak mocno zasymilowani z otoczeniem, pielęgnują tradycję i wiarę w swoich bogów. Że mają tyle do opowiedzenia, że ich produkty przetrwały wieki, stały się ikonami, że moda na nie powraca i że mogą pretendować do miana ponadczasowego stylu. Bez względu na okoliczności, otworzyli nam oczy na problemy, o których istnieniu często nie mieliśmy pojęcia. Zaciekawiły nas opowiadane historie i wyjątkowa moc, jaką przypisywali przedmiotom. Chcemy pokazać, że podobnie jak napotkani przez nas ludzie, my także potrafimy szanować kulturę wraz ze wszystkimi jej walorami.

Zebraliśmy tu produkty z różnych stron, projekty stare i nowe. Chcemy być swoistą galerią smaku i wyrafinowania, Waszym drugim domem, do którego wracacie Państwo, by odpocząć, odrodzić energię, kontemplować. Jesteśmy Państwa domem mody, SPA, kulinarną szkołą zmysłów ukierunkowaną na najlepszy design i najnowsze trendy. Naszym celem jest przybliżać. Opowiadamy o tych, co tworzą, o materiałach, z których powstały nasze produkty, propagujemy trendy i wspieramy inicjatywy, dzięki którym razem możemy zrobić coś dla siebie i dla innych. Jesteśmy internetową galerią, domem towarowym, w którym każdy może sobie lub bliskim zrobić przyjemność nabywając piękne przedmioty, estetyczne i funkcjonalne. Jeśli więc szukasz korzyści, a nie tylko przedmiotu, to jesteś we właściwym miejscu.

Na każdym kroku, staramy się, by nasz Klient był dobrze informowany. Opisaliśmy dla Państwa produkty ze wskazaniem na historię, projektanta i cechy produktu. Dodatkowo pogrupowaliśmy produkty ze sobą tak, by wskazywać na szczególne powiązania, ciekawe zestawienia. W ten sposób chcemy Państwu doradzać w aranżacji otoczenia, najtrafniejszym wyborze prezentu dla bliskiej osoby. Znajdziecie w naszym sklepie lampy, meble, dywany, tekstylia, lustra i zegary. Z miłości do dzieci oddajemy w Państwa ręce mądre, niezwykłe zabawki, praktyczne przedmioty, bezpieczne i przyjazne małemu człowiekowi przedmioty codziennego użytku. Z dbałością o detal wybieramy modne produkty stanowiące element Państwa garderoby, kobiece akcesoria, kosmetyki, biżuterię. Mamy też ofertę dla hobbystów, by razem z nami mogli rozwijać zainteresowania. Przygotowaliśmy szeroką gamę przedmiotów kolekcjonerskich, limitowanych edycji, produkty sezonowe. Chcemy zaskarbić sobie serca wszystkich tych, dla których gotowanie jest pasją, stylem życia, smakoszy kuchni grillowej, czy kuchni japońskiej celebrujących degustację z wykorzystaniem oryginalnych naczyń. Zapraszamy do naszego klubu także profesjonalistów: sommelierów i smakoszy win świata, po szkło i akcesoria do win. Kawa to nasza pasja, każdego dnia odkrywamy jej sekrety. Wiemy, że najważniejszym elementem przy zaparzaniu kawy jest człowiek. Jednak akcesoria, którymi się posługuje nie są bez znaczenia. Z tego względu oferujemy szereg akcesoriów do profesjonalnego przygotowania kawy zarówno dla baristów, jak i domowych entuzjastów kawy. Nie zabraknie tu także produktów dla audiofilii, miłośników kina, teatru i literatury. Bogata oferta grafik, obrazów, fotografii, szkła i dekoracyjnej porcelany powstała z myślą o tych, którzy kochają sztukę i lubią się nią otaczać.

Wiemy, że nasz Klient to człowiek świadomy. Wiemy, że kupowane przez niego przedmioty są dla niego ważne i że zyskują na wartości, jeśli stoi za nimi coś więcej niż tylko ich piękna materialność. Dobierając ofertę kładziemy nacisk na klasyczny design, funkcjonalność oraz najwyższą jakość produktów. Chcemy się dla Was rozwijać, zaskakiwać nowościami i ciekawymi kampaniami. Im częściej nas odwiedzisz, tym bardziej będziesz czuł, że tęsknisz.

O nas

Jesteśmy poznańską rodziną, trójką wrażliwych ludzi otwartych na świat, na ludzi i piękne przedmioty. Żyjemy tu i teraz, ale patrzymy wstecz i podążamy w przyszłość korzystając z tego, co daje nam rozwój i obficie interkulturowość.

Bazujemy na swoim wieloletnim doświadczeniu, posiadamy wiedzę z zakresu dekoracji i aranżacji wnętrz, materiałoznawstwa i dostępnego na rynku asortymentu. Szukamy najpierw ciekawych ludzi, potem dobieramy ofertę produktową. Zależy nam, by towar dotarł do Klienta jak najszybciej, dlatego utrzymujemy pełne stany magazynowe. Większość dostępnego asortymentu wysyłamy w 24h (w dni robocze) po zaksięgowaniu zapłaty za towar. Chronimy środowisko i dlatego nasze produkty pakujemy do wysyłki w kartony z recyclingu lub rynku wtórnego. Dziękujemy, że akceptując to, podzielacie Państwo z nami wspólnie ideę dbania o otoczenie.

Od zawsze fascynowały nas kamienne posągi z Wyspy Wielkanocnej - Moai. To one właśnie są kwintesencją naszej filozofii MOAAI i głoszonych w naszym sklepie idei. Stworzone przez ludzi, ręcznie, przy użyciu prostych narzędzi i naturalnych materiałów, czczone, mityczne, niezwykłe. Przetrwały wieki i stoją po dziś dzień, intrygują, inspirują i cały czas zaskakują. 

Chcemy być jak MOAI - dla Ciebie!

EU and World: Worldwide Shipping