Płatności

Ceny na Stronie Internetowej Sklepu zamieszczone przy danym Towarze stanowią ceny brutto i nie zawierają informacji odnośnie kosztów Dostawy i wszelkich innych kosztów, które Klient będzie zobowiązany ponieść w związku z Umową sprzedaży, o których Klient będzie poinformowany przy wyborze sposobu Dostawy i składaniu zamówienia.

Płacąc za zakupy możecie Państwo wybrać następujące formy płatności:

Przelew bankowy

Przelew bankowy na rachunek bankowy Moaai. Realizacja zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Państwu przez Moaai potwierdzenia przyjęcia zamówienia oraz po wpłynięciu środków na rachunek bankowy Moaai.

Dane do przelewu:

Jakub Grądcki

Santander Bank Polska S.A.

33 1910 1048 2263 0000 2531 0001

Przelewy24

Płatność kartą płatniczą lub przelewem bankowy poprzez przelewy24.pl, obsługiwany przez firmę PayPro S.A. z siedzibą w Poznaniu. Realizacja zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Państwu przez Moaai potwierdzenia przyjęcia zamówienia oraz po wpłynięciu środków na rachunek bankowy Moaai.

PayPal

Płatność obsługiwana przez firmę PayPal (Europe) S.à r.l. & Cie, S.C.A. z siedzibą w Luksemburgu. Realizacja zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Państwu przez Moaai potwierdzenia przyjęcia zamówienia oraz po otrzymaniu przez Moaai informacji z systemu PayPal o dokonaniu płatności.

EU and World

Worldwide Shipping