Deska składana CHOP 2 POT XL Biała by Jospeh Joseph

Joseph Joseph

159,00 zł brutto

JJ-4463

Zwykła, a jednak nadzwyczajna deska do krojenia. Tak śmiało można powiedzieć o kultowej już propozycji firmy Joseph Joseph ułatwiającej codzienną pracę w kuchni. Po pokrojeniu składników – warzyw, owoców czy mięsa deskę chwytamy, a boki unoszą się do góry tworząc rynienkę.

Głęb.Szer.W 48 x 27 x 1,5cm (miejsce do krojenia: 36 x 27cm)
Materiał Plastik
Kolor Biały

Produkt dostępny w magazynie.

Wysyłka w 24H

1 Przedmiot

Zwykła, a jednak nadzwyczajna deska do krojenia. Tak śmiało można powiedzieć o kultowej już propozycji firmy Joseph Joseph ułatwiającej codzienną pracę w kuchni. Po pokrojeniu składników – warzyw, owoców czy mięsa deskę chwytamy, a boki unoszą się do góry tworząc rynienkę. Dzięki genialnemu w swej prostocie rozwiązaniu składniki nie wypadają i z łatwością możemy przerzucić je do garnka czy na patelnię. Deski do krojenia z serii CHOP 2 POT to znakomity przykład tego jak proste i sprytne rozwiązania potrafią uprzyjemnić gotowanie. Polecamy!

  • Producent: Joseph Joseph
  • Materiał: polipropylen
  • Wymiary: 48 x 27 x 1,5cm (miejsce do krojenia: 36 x 27cm)
  • Można myć w zmywarce
  • Dostępne kolory: biały, czarny, czerwony, zielony

Deski z linii Chop 2 Pot producenta Joseph Joseph to zdecydowanie najbardziej funkcjonalne artykuły dostępne na rynku, nie bez powodu nagradzane za unikatowy design. Wszystko za sprawą składanych boków, dzięki którym deska po ściśnięciu rączki zamienia się w poręczną i wygodną w użyciu łopatkę. W ten sposób możemy sprawnie przesypać pokrojone składniki do garnka lub na patelnię, nie rozsypując ich przy tym na blat bądź podłogę oraz nie powodując powstawania dodatkowych zabrudzeń.

Zalety produktu

1. Wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego

2. Higieniczny, lekki i wygodny w użyciu

3. Posiada składane boki, umożliwiające wygodne przesypywanie składników do garnka

4. Wyposażony w elementy antypoślizgowe na podstawie i uchwycie, zwiększające stabilność

5. Na uchwycie otwór do zawieszenia – możliwość dowolnego przechowywania

Deska Chop 2 Pot z tworzywa sztucznego

Do produkcji artykułu marka sięgnęła po wysokiej jakości tworzywo sztuczne. Materiał wykazuje się wysoką higieną, łatwością w czyszczeniu oraz poręcznością i lekkością. Należy jednak pamiętać, że deska z tworzywa sztucznego, jak każda inna będzie nosiła ślady użytkowania.

Deska Chop 2 Pot - uniwersalne zastosowanie i wygoda użycia

Deska pozwala kroić warzywa, owoce, pieczywo, mięso oraz inne produkty spożywcze bez obawy o uszkodzenie blatu czy stołu. Sprawdza się również w roli podkładki pod gorące naczynia. Solidność jej wykonania sprawia, że będzie służyła nam przez długi czas. Znajdujący się na uchwycie otwór umożliwia natomiast wygodne przechowywanie – deskę możemy odwiesić na kuchennym relingu, dzięki czemu zawsze pozostanie w zasięgu naszej ręki.

Deska Chop 2 Pot z antypoślizgowymi elementami

Kolejnym udogodnieniem deski z serii Chop 2 Pot jest wyposażenie jej w antypoślizgową podstawę oraz rączkę, co gwarantuje jej stabilność oraz podnosi komfort pracy. W trakcie krojenia nie będzie zatem przesuwać się po blacie, a przy przesypywaniu składników do garnka ślizgać się w dłoni.

Higieniczne tworzywo sztuczne

Wykorzystane do produkcji tworzywo sztuczne jest całkowicie wolne od szkodliwych składników, takich jak bisfenol A (BPA) oraz ftalany, a zarazem bardzo higieniczne i bezpieczne w użytkowaniu, nie stanowi zagrożenia nawet dla tych najmłodszych.

Mycie w zmywarce, łatwość czyszczenia

Produkt można myć w zmywarce, co dodatkowo wpływa na komfort jego użytkowania.

Odporny na uszkodzenia mechaniczne materiał, z którego jest zbudowany sprawia, że można go myć w wysokich temperaturach z użyciem odpowiednich detergentów.

Mycie ręcznie również nie sprawi żadnego kłopotu, z łatwością zmyjemy gąbką lub ściereczką każde pozostałości.

Wygodne w utrzymaniu czystości naczynia sprawią, że chętnie będziemy po nie sięgać do codziennego użytku.

Produkty powiązane