Młynek do papryczek chilli + Przyprawa Birds Eye Chilli GOURMET CHILLI SET

Microplane

210,00 zł brutto

MIC-6379

MŁYNEK PRZEZNACZONY DO MIELENIA SUSZONYCH PAPRYCZEK CHILI, W ZESTAWIE PRZYPRAWA

ŚWIETNY ZESTAW PREZENTOWY DLA MIŁOŚNIKÓW PIKANTNYCH DAŃ

Wysokość.H 21,5 x 12 x 5,5 cm [wys. x szer. x gł.] - wymiary kartonu
Głęb.Szer.W 30 g - waga przyprawy
Materiał Metal
Kolor Czarny

Produkt dostępny w magazynie.

Wysyłka w 24H

1 Przedmiot

MŁYNEK PRZEZNACZONY DO MIELENIA SUSZONYCH PAPRYCZEK CHILI, W ZESTAWIE PRZYPRAWA

ŚWIETNY ZESTAW PREZENTOWY DLA MIŁOŚNIKÓW PIKANTNYCH DAŃ

Młynek o prostym, nowoczesnym designie świetnie poradzi sobie z suszonymi papryczkami chili. Wystarczy ruch nadgarstka - i gotowe.

Młynek wyposażony jest w silikonowa zatyczkę, która pełni funkcję dna młynka i ochraniacza na ostrze. Jednocześnie zapobiega opadaniu resztek zmielonej przyprawy po odstawieniu młynka.

W zestawie oprócz młynka znajduje się metalowy pojemnik z suszonymi papryczkami Birds Eye Chili. To odmiana papryczek chili mierząca ok. 140 000 jednostek Scoville (to skala ostrości papryczek chili bądź innych pikantnych produktów w zależności od stężenia kapsaicyny). Przyprawy tej, oprócz stosowania do klasychnego Chili, często używa się w kuchni tajskiej, malezyjskiej, singapurskiej, indonezyjskiej czy wietnamskiej.

Papryczki wyhodowane zostały w kontrolowanych, ekologicznychwarunkach. Opakowanie zawiera 30 g przyprawy.

Z tarkami i młynkami Microplane ścieranie, dotychczas męczące, teraz nie wymaga użycia dużej siły i staje się przyjemne. Zapewniają to: wygodny uchwyt, idealnie pasujący do dłoni, lekkość narzędzi i ich niezwykła ostrość.

Ścierany produkt nie jest rozrywany ani strzępiony, zachowuje smak i aromat.

Sekret ostrości ostrzy Microplane tkwi w autorskiej technologii fototrawienia, w której do uzyskiwania powierzchni tnących wykorzystuje się środki chemiczne i światło.

Łatwy demontaż i czyszczenie. Można myć w zmywarce na górnej półce, jednak w celu zachowania najlepszych właściwości tnących zaleca się mycie ręczne.

SPOSÓB UŻYCIA:

Po przekręceniu i uniesieniu górnej części młynka, należy umieścić w pojemniku przyprawy, a następnie je docisnąć. Przez obracanie praski - w prawo - przyprawy zostaną starte za pomocą ostrego stalowego ostrza. Patrz zamieszczony poniżej film.