Kubek z porcelany Futrzaki i Pierzaki 375 ml MEWA

Ashdene

85,00 zł brutto

ASH-3871

Oferowany tu produkt to duży kubek porcelanowy do herbaty Ashdene - "Futrzaki i pierzaki - mewa"

Wysokość.H 10,5
Głęb.Szer.W 375 ml
Motyw Zwierzęta, Ptaki, Owady, Ryby
Materiał Porcelana
Kolor Biały

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Oferowany tu produkt to duży kubek porcelanowy do herbaty Ashdene - "Futrzaki i pierzaki - mewa"

  • Kubki porcelanowe do herbaty Ashdene "Futrzaki i pierzaki - mewa" wykonane są z wysokiej jakości porcelany kostnej (fine bone china)
  • Kubki porcelanowe do herbaty Ashdene "Futrzaki i pierzaki - mewa"  mają wymiary: wysokość 102 mm, średnica 93 mm. 
  • Pojemność kubków porcelanowych do herbaty Ashdene "Futrzaki i pierzaki - mewa" wynosi ok. 0,375 litra.
  • Kubki porcelanowe do herbaty Ashdene "Futrzaki i pierzaki - mewa"zapakowane są w ozdobny, elegancki kartonik prezentowy.
  • Kubki porcelanowe do herbaty Ashdene "Futrzaki i pierzaki - mewa" nadają się do zmywarki.

Ruby Red Shoes fine bone china mug by Ashdene. Our favourite girl is on her bike chasing butterflies. Comes with beautifully illustrated box. Kate Knapp is and Australian Illustrator and Artist.

Istnieje możliwość skompletowania produktu z pozostałymi artykułami z tej serii.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o firmie Ashdene - australijskim producencie akcesoriów kuchennych, tekstyliów kuchennych, porcelany do herbaty i kawy ...

Ashdene dostarcza wysokiej jakości akcesoria kuchenne, porcelanę do kawy i herbaty oraz elementy dekoracji wnętrz już od prawie 25 lat. Ten australijski producent porcelany, tekstyliów kuchennych, podkładek na stół, drobnych akcesoriów do kawy i herbaty, jak również wielu innych, pięknych elementów dekoracyjnych coraz skuteczniej podbija serca Klientów na całym świecie.

Firma Ashdene jest znana również na polskim rynku.

Firma Ashdene jest liderem na rynku akcesoriów kuchennych, cenionym przez odbiorców szczególnie za wyjątkowy design i doskonałej jakości porcelanę kostną używaną do produkcji dzbanków, kubków czy filiżanek do herbaty i kawy. Ashdene cały czas intensywnie inwestuje w rozwój produktów, poszukuje nowych możliwości i śledzi najnowsze trendy rynkowe.

Coraz większa rzesza Klientów firmy Ashdene docenia także projekty i jakość bawełnianych tekstyliów kuchennych jak rękawice, chwytaki, ręczniki czy fartuszki kuchenne, uzupełniających kolekcje porcelany do kawy i herbaty.

Szeroka paleta produktów firmy Ashdene pogrupowana jest w piękne i wzajemnie uzupełniające się kolekcje. Każda z nich posiada graficzny element wiodący, rozwinięty i przełożony przez doświadczonych projektantów na wiele produktów. W skład kolekcji, występującej pod jedną nazwą, wchodzą akcesoria do kawy i do herbaty takie jak: kubki porcelanowe, dzbanki (w tym zestawy typu tea for one), filiżanki do herbaty i do kawy, talerzyki koktajlowe, cukiernice, mleczniki czy wreszcie dwu- lub trzyczęściowe patery na ciastka.

Część związaną z serwowaniem kawy i herbaty uzupełniają piękne podkładki na stół, pod kubki lub pod zastawę, z polipropylenu lub podklejane korkiem, a także tace z melaminy czy zestawy śniadaniowe (kubek porcelanowy + tacka). Uzupełnieniem wielu kolekcji Ashdene są ściereczki kuchenne, eleganckie fartuszki czy wreszcie rękawice kuchenne i chwytaki do gorących naczyń. 

Zarówno porcelana jak i tacki, podkładki na stół, tekstylia kuchenne czy kubki i filiżanki do herbaty i kawy, które znajdziecie Państwo w ofercie firmy Ashdene, wyróżniają się designem i starannym wykonaniem. Mogą one stać się z pewnością ozdobą każdego domu.

Firma Ashdene dba również o to, aby ich produkty były efektownie pakowane. Wysokiej jakości, eleganckie kartoniki w różnych kształtach sprawiają, że porcelana tej firmy może być również doskonałym pomysłem na drobny upominek.