Naczynie do tapas 2-częściowe ZIELONE Classic Serve Stick

Ladelle

109,00 zł brutto

LAD-2591

Naczynie do tapas Classic Ladelle Serve Stick 2-częściowy Biały. Classic Serve Stick Ladelle: serve stick Ladelle wykonany jest z porcelany i składa się z 2 połączonych miseczek oraz uchwytu wykonanego z drewna drzewa kauczukowego.

Wysokość.H 4,8
Głęb.Szer.W 34,5
Motyw 2-częściowe
Materiał Porcelana
Kolor Zielony

Produkt dostępny w magazynie.

Wysyłka w 24H

3 Przedmioty

Miseczki do dipów i przekąsek Classic australijskiej firmy Ladelle. Oryginalny zestaw trzech połączonych z sobą miseczek z praktycznym drewnianym uchwytem. Miseczki w szarym kolorze wykonane z wysokiej jakości porcelany. Świetnie się sprawdzą do serwowania drobnych przekąsek np.: orzeszków, chipsów, oliwek oraz sosów i dipów. Oprócz praktycznej funkcji, będą oryginalną ozdobą stołu. Dzięki prostej, nowoczesnej formie bedą pasować praktycznie do każdej zastawy

Oferowany tu produkt Classic Serve Stick Ladelle: serve stick Ladelle wykonany jest z porcelany i składa się z 2 połączonych miseczek oraz uchwytu wykonanego z drewna drzewa kauczukowego.

Wymiary serve sticka : 34,5 x 9,5 x 4,8 cm

Kolor serve sticka: zielone

Serve sticks are sure to be a new favourite. These sectioned serve sticks are perfect for easily organizing any kind of snacks or platter food. A match made in heaven for any entertainer, these Serve Sticks will make hosting easy!

Produkty powiązane