Talerz porcelanowy duży owalny w ryby ADRIATIC

Ashdene

130,00 zł brutto

ASH-2858

"Adriatyk" firmy Ashdene to porcelana kuchenna i stołowa wyróżniająca się prostym, a jednocześnie nowoczesnym projektem. "Pływające" po eleganckiej, białej porcelanie ryby tworząc atmosferę oceanicznego spokoju.

Wysokość.H 23,6
Głęb.Szer.W 35,2
Motyw Zwierzęta, Ptaki, Owady, Ryby
Materiał Porcelana
Kolor Niebieski

Produkt dostępny w magazynie.

Wysyłka w 24H

1 Przedmiot

"Adriatyk" firmy Ashdene to porcelana kuchenna i stołowa wyróżniająca się prostym, a jednocześnie nowoczesnym projektem. "Pływające" po eleganckiej, białej porcelanie ryby tworząc atmosferę oceanicznego spokoju. Kolor ciemnego granatu i królewskich odceni niebieskiego przetykany jest starannie wykonanymi białymi elementami. Nieważne, czy spędzasz radośnie czas na wakacjach przy plaży czy też po prostu cieszysz się posiłkiem z owoców morza, porcelana "Adriatyk" jest doskonałym wyborem. Z oferty firmy Ashdene wybraliśmy różnej wielkości miski porcelanowe, talerze okrągłe i owalne, a także porcelanowe kubki.

Oferowany tu hurtowo produkt to porcelanowy talerz owalny, duży Ashdene "Adriatyk"

  • Duży talerz Ashdene "Adriatyk" wykonany jest z wysokiej jakości porcelany.
  • Duży, porcelanowy talerz Ashdene "Adriatyk" ma kształt owalny i wymiary: długość 35,2 cm, szerokość 23,6 cm, wysokość 3 cm.
  • Duży, porcelanowy talerz Ashdene "Adriatyk" zapakowany jest w elegancki kartonik.
  • Duży, porcelanowy talerz Ashdene "Adriatyk" nadaje się do zmywarki.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o firmie Ashdene - australijskim producencie akcesoriów kuchennych, tekstyliów kuchennych, porcelany do herbaty i kawy ...

Ashdene dostarcza wysokiej jakości akcesoria kuchenne, porcelanę do kawy i herbaty oraz elementy dekoracji wnętrz już od prawie 25 lat. Ten australijski producent porcelany, tekstyliów kuchennych, podkładek na stół, drobnych akcesoriów do kawy i herbaty, jak również wielu innych, pięknych elementów dekoracyjnych coraz skuteczniej podbija serca Klientów na całym świecie.

Firma Ashdene jest znana również na polskim rynku.

Firma Ashdene jest liderem na rynku akcesoriów kuchennych, cenionym przez odbiorców szczególnie za wyjątkowy design i doskonałej jakości porcelanę kostną używaną do produkcji dzbanków, kubków czy filiżanek do herbaty i kawy. Ashdene cały czas intensywnie inwestuje w rozwój produktów, poszukuje nowych możliwości i śledzi najnowsze trendy rynkowe.

Coraz większa rzesza Klientów firmy Ashdene docenia także projekty i jakość bawełnianych tekstyliów kuchennych jak rękawice, chwytaki, ręczniki czy fartuszki kuchenne, uzupełniających kolekcje porcelany do kawy i herbaty.