Talerzyk i kubek dziecięcy Muminki Role Play

Arabia Finland

245,00 zł brutto

Zestaw dziecięcy - kubeczek z dwoma uszkami i talerz - wykonane z porcelany z nadrukiem Muminka - motyw gra aktorska. Do zmywarek i kuchek mikrofalowych. Zapakowany w elegancki ozdobny kuferek z białego kartonu z plastikowym uchwytem. Źródło photo: Arabia Finland, Finlandia.

Wysokość.H 8
Głęb.Szer.W 210 ml
Motyw Rośliny, Owoce, Warzywa
Materiał Porcelana
Kolor Żółty

Produkt dostępny w magazynie.

Wysyłka w 24H

3 Przedmioty

Zestaw dziecięcy - kubeczek z dwoma uszkami i talerz - wykonane z porcelany z nadrukiem Muminka - motyw gra aktorska. Do zmywarek i kuchek mikrofalowych. Zapakowany w elegancki ozdobny kuferek z białego kartonu z plastikowym uchwytem. Źródło photo: Arabia Finland, Finlandia.

Zestaw składa się z talerzyka i kubka z dwoma uchami, ułatwiającymi dzieciom samodzielne picie. Prezentowany tu komplet dostępny jest w wersji dla chłopca - z muminkiem dzielnie poruszającym się po gęstej dżungli oraz dla dziewczynki - z panną migotką szykującą się w garderobie do ważnego występu. Naczynia jak z bajki...

Tove Jansson

Tove Marika Jansson (ur. 9 sierpnia 1914 w Helsinkach, zm. tamże 27 czerwca 2001) – fińska pisarka szwedzkojęzyczna, malarka, ilustratorka i rysowniczka komiksowa, znana najbardziej jako autorka książek o Muminkach.

Więcej

Produkty powiązane