Zestaw szklanek do latte i drinków PILATUS 350 ml Set 2

Bodum

109,00 zł brutto

BOD-4045

Zestaw szklanek PILATUS 350 ml Set 2. Komplet dwóch szklanek o pojemności 350 ml, - wykonane z ręcznie dmuchanego szkła borokrzemowego, - mają “stopniowaną” fakturę oraz podwójne ścianki, - nie parzą w dłonie.

Głęb.Szer.W 350 ml
Motyw 2 szt.
Materiał Szkło

Ten produkt nie występuje już w magazynie.

Produkt na zamówienie, ok. 28 dni roboczych

Zestaw szklanek PILATUS 350 ml Set 2.

Opis

Innowacyjny projekt szklanki o podwójnej ściance PILATUS utrzymuje ciepło gorącego napoju bez parzenia palców i chłód zimnego bez niechlujnego skraplania, co czyni ją naczyniem idealnym do każdego napoju, od koktajlu po kakao. 
• Każda indywidualnie dmuchana przez prawdziwego rzemieślnika, szklanka o podwójnej ściance, produkt prawnie zastrzeżonym firmy BODUM, wyposażona jest w dwie ścianki z borokrzemowego szkła, między którymi jest powietrze, stanowiące skuteczną warstwą izolacji, 
• Zawór silikonowy u podstawy dopuszcza zmiany ciśnienia, 
• Idealna również do podawania lodów czy zupy, 
• Długo nie pozwala na roztopienie lodów, 
• Można myć w zmywarce, używać w mikrofalówce, w piekarniku (do 180°C).

Zestaw dwóch szklanek o falistej fakturze i podwójnych ściankach. Doskonałe do codziennego użytku. Dzięki podwójnym ściankom nie musisz się martwić o gorące napoje, ponieważ szklanka nie parzy w dłoni,a przy zimnych - woda nie skrapla się na ściankach. Nadają się do mikrofalówki oraz piekarnika do 180°C, a także do zmywarki. Silikonowy zawór umożliwia wyrównanie ciśnienia. Nadają się świetnie do kawy latte, czy chłodnych soków lub drinków. 

- komplet dwóch szklanek o pojemności 350 ml, - wykonane z ręcznie dmuchanego szkła borokrzemowego, - mają “stopniowaną” fakturę oraz podwójne ścianki, - nie parzą w dłonie, woda nie skrapla się na ściankach, - w podstawach silikonowe zawory regulujące ciśnienie, - można używać w mikrofalówce oraz piekarniku (do 180°C), - nadają się do mycia w zmywarce.

Wymiary: 8,5 x 12,5 cm (śr. x wys.) Pojemność: 0,35 l Materiał: silikon, szkło borokrzemowe Kolor: przezroczysty Kolekcja: Pilatus

Produkty powiązane