Nóż do Sera Functional Form Biały

Fiskars

39,00 zł brutto

FIS-931

Nóż do sera Functional Form od firmy Fiskars sprawi, że przygotowywanie domowych posiłków stanie się jeszcze przyjemniejsze. Idealny do krojenia i serwowania miękkich i twardych serów.

Wysokość.H 31,5
Głęb.Szer.W 2
Materiał Metal
Kolor Biały

Produkt dostępny w magazynie.

Wysyłka w 24H

3 Przedmioty

Nóż do sera Functional Form od firmy Fiskars sprawi, że przygotowywanie domowych posiłków stanie się jeszcze przyjemniejsze. Idealny do krojenia i serwowania miękkich i twardych serów. Przeznaczony do krojenia różnych rodzajów sera. Dzięki specjalnym ząbkom z przodu ostrza nóż może służyć również do serwowania. Posiada 5 lat gwarancji.

Nowatorska seria akcesoriów kuchennych Functional Form to szeroki wybór funkcjonalnych narzędzi zaprojektowanych z myślą o zaspokojeniu potrzeb nawet najbardziej wymagających użytkowników. 

Wytwarzane są z wytrzymałych tworzyw sztucznych z powłoką Softouch®, stali nierdzewnej, odpornego na wysokie temperatury silikonu oraz nylonu wzmocnionego włóknem szklanym. Funkcjonalne wzornictwo w połączeniu z właściwym doborem materiałów to gwarancja wysokiej jakości i trwałości tych produktów.

Akcesoria z nylonu wzmocnionego włóknem szklanym (zawartość do 50%). 
Zastosowany silikon jest odporny na temperaturę do 1800 C. 
Niektóre narzędzia posiadają otwór do zawieszania. Niemal wszystkie akcesoria z serii Functional Form można myć w zmywarce. Akcesoria z kolekcji Functional Form sprawią, że przygotowywanie domowych posiłków stanie się jeszcze przyjemniejsze. Ergonomiczne, łatwe w wykorzystaniu i utrzymaniu czystości oraz bezpieczne dla użytkowników produkty Fiskars to niezbędny element wyposażenia każdej kuchni.

Wysokość: 315 mm. Szerokość: 20 mm. Długość ostrza: 82 mm. Waga: 66 g.