Sztućce dziecięce Moomin Winter Set of 4 First Snow

Arabia Finland

179,00 zł brutto

Zestaw dziecięcych sztućców z motywami Muminków - First Snow (Pierwszy Śnieg, Zima). Zapakowane w ozdobne pudełko z okienkiem.

Głęb.Szer.W 17
Motyw Zwierzęta, Ptaki, Owady, Ryby
Materiał Metal
Kolor Srebrny

Ten produkt nie występuje już w magazynie.

Produkt na zamówienie, ok. 28 dni roboczych

Zestaw dziecięcych sztućców z motywami Muminków - First Snow (Pierwszy Śnieg, Zima). Zapakowane w ozdobne pudełko z okienkiem.

Contain: Dinner Fork, Dinner Knife, Dinner Spoon and Dessert Spoon.

Materiał: stal szlachetna polerowana 18/10. Można myć w zmywarce. Źródło photo: Hackman, Finland.

Sztućce z wizerunkiem bohaterów książek Tove Janson to niezły kąsek nie tylko dla ciekawych świata (również tego bajkowego) dzieci, ale także ich rodziców, którzy lubią przenieść się we wspomnieniach do lat swojego dzieciństwa. Prezentowany tu zestaw - idealny do nauki jedzenia, doskonały do zabrania ze sobą do restauracji czy w podróż, to zestaw składający się z 4 elementów - łyżki, widelca, noża i łyżeczki. Rączki sztućców zostały tak wyprofilowane, by nawet te najmniejsze rączki radziły sobie z jedzeniem doskonale, a wesołe rysunki, jak żadne inne wzmagają apetyt na design rodem z Doliny Muminków.

Marka Arabia Finland już od ponad wieku wiedzie prym wśród fińskich producentów ceramicznej zastawy stołowej. Projekty firmy wyróżniają się wyjątkowym designem, ponadczasowym charakterem i wysoką funkcjonalnością. Seria naczyń, figurek i ozdób związanych z bohaterami Doliny Muminków produkowana jest przez markę już od lat 50-tych ubiegłego wieku, a pierwsze rysunki zatwierdzała sama autorka książki - Tove Jansson. Autentyczność bajkowych postaci uwiecznionych przez Arabia Finland jest zatem gwarantowana!

Tove Jansson

Tove Marika Jansson (ur. 9 sierpnia 1914 w Helsinkach, zm. tamże 27 czerwca 2001) – fińska pisarka szwedzkojęzyczna, malarka, ilustratorka i rysowniczka komiksowa, znana najbardziej jako autorka książek o Muminkach.

Więcej

Produkty powiązane