Taca z melaminy w krówki 38x16,5 DAIRY BELLES Biała

Ashdene

49,00 zł brutto

ASH-2833

Duża, podłużna taca Ashdene "Krówki" wykonana jest z wysokiej jakości melaminy (100%). Duża, podłużna taca Ashdene "Krówki" ma wymiary: długość 380 mm, szerokość 165 mm, wysokość 18 mm.

Wysokość.H 38
Głęb.Szer.W 16,5
Motyw Zwierzęta, Ptaki, Owady, Ryby
Materiał Plastik
Kolor Czarno-biały

Produkt dostępny w magazynie.

Wysyłka w 24H

2 Przedmioty

Taca z melaminy 21x14 DAIRY BELLES Biała. Duża, podłużna taca Ashdene "Krówki" wykonana jest z wysokiej jakości melaminy (100%). Duża, podłużna taca Ashdene "Krówki" ma wymiary: długość 380 mm, szerokość 165 mm, wysokość 18 mm.

Istnieje możliwość skompletowania produktu z pozostałymi artykułami z tej serii.

Możliwość stosowania: Zmywarka, kontakt z żywnością. 

"Krówki" frirmy Ashdene, zaprojektowane przez Boba Bowdige, znanego brytyjskiego grafika, zachwycą z pewnością wszystkich miłośników zwierząt. We wszystkich jego pracach wyidać wielką pasję i miłość do zwierząt. Tym razem rysunki pięknych fryzyjskich krów i ich cieląt znalazły swoje miejsce wspaniale komponując się z bielą porcelany i tekstyliów kuchennych Ashdene. Z oferty Ashdene z motywem "Krówki" oferujemy Państwu m. in. duże kubki porcelanowe, kubki porcelanowe ze stalowym zaparzaczem, małe, zgrabne dzbanki porcelanowe do herbaty, a także talerzyki z porcelany, tacki z melaminy i fartuchy kuchenne.

Oferowany tu produkt to duży porcelanowy talerz obiadowy Ashdene "Krówki"

  • Duży talerz Ashdene "Krówki" wykonany jest z wysokiej jakości porcelany kostnej (newbone china).
  • Duży, porcelanowy talerz obiadowy Ashdene "Krówki" ma średnicę 27 cm, wysokość 2 cm.
  • Duży, porcelanowy talerz obiadowy Ashdene "Krówki" zapakowany jest w eleganckie pudełko prezentowe.
  • Duży, porcelanowy talerz obiadowy Ashdene "Krówki" nadaje się do zmywarki.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o firmie Ashdene - australijskim producencie akcesoriów kuchennych, tekstyliów kuchennych, porcelany do herbaty i kawy ...

Ashdene dostarcza wysokiej jakości akcesoria kuchenne, porcelanę do kawy i herbaty oraz elementy dekoracji wnętrz już od prawie 25 lat. Ten australijski producent porcelany, tekstyliów kuchennych, podkładek na stół, drobnych akcesoriów do kawy i herbaty, jak również wielu innych, pięknych elementów dekoracyjnych coraz skuteczniej podbija serca Klientów na całym świecie.

Firma Ashdene jest znana również na polskim rynku.

Firma Ashdene jest liderem na rynku akcesoriów kuchennych, cenionym przez odbiorców szczególnie za wyjątkowy design i doskonałej jakości porcelanę kostną używaną do produkcji dzbanków, kubków czy filiżanek do herbaty i kawy. Ashdene cały czas intensywnie inwestuje w rozwój produktów, poszukuje nowych możliwości i śledzi najnowsze trendy rynkowe.

Coraz większa rzesza Klientów firmy Ashdene docenia także projekty i jakość bawełnianych tekstyliów kuchennych jak rękawice, chwytaki, ręczniki czy fartuszki kuchenne, uzupełniających kolekcje porcelany do kawy i herbaty.

Szeroka paleta produktów firmy Ashdene pogrupowana jest w piękne i wzajemnie uzupełniające się kolekcje. Każda z nich posiada graficzny element wiodący, rozwinięty i przełożony przez doświadczonych projektantów na wiele produktów. W skład kolekcji, występującej pod jedną nazwą, wchodzą akcesoria do kawy i do herbaty takie jak: kubki porcelanowe, dzbanki (w tym zestawy typu tea for one), filiżanki do herbaty i do kawy, talerzyki koktajlowe, cukiernice, mleczniki czy wreszcie dwu- lub trzyczęściowe patery na ciastka.

Część związaną z serwowaniem kawy i herbaty uzupełniają piękne podkładki na stół, pod kubki lub pod zastawę, z polipropylenu lub podklejane korkiem, a także tace z melaminy czy zestawy śniadaniowe (kubek porcelanowy + tacka). Uzupełnieniem wielu kolekcji Ashdene są ściereczki kuchenne, eleganckie fartuszki czy wreszcie rękawice kuchenne i chwytaki do gorących naczyń. 

Zarówno porcelana jak i tacki, podkładki na stół, tekstylia kuchenne czy kubki i filiżanki do herbaty i kawy, które znajdziecie Państwo w ofercie firmy Ashdene, wyróżniają się designem i starannym wykonaniem. Mogą one stać się z pewnością ozdobą każdego domu.

Firma Ashdene dba również o to, aby ich produkty były efektownie pakowane. Wysokiej jakości, eleganckie kartoniki w różnych kształtach sprawiają, że porcelana tej firmy może być również doskonałym pomysłem na drobny upominek

w przypadku dostępności różnych wzorów / kolorów na aukcji wysyłamy w miarę możliwości wskazane przez kupującego lub losowo

Produkty powiązane