Gryzak z organicznego kauczuku Hevea JOSE ANTONIO THE KIWI Kiwi

OLI & CAROL

66,30 zł brutto

85,00 zł

-22%

OLICAROL-5571

Oli & Carol to młoda hiszpańska marka prosto z wibrującej słońcem, fascynującej Barcelony. To właśnie tam dwie siostry, Olimpia i Carol wpadły na pomysł stworzenia linii kreatywnych i radosnych, a przy tym naturalnych zabawek dla dzieci Oli and Carol, będących zarówno gryzakami, jak i zabawkami kąpielowymi. 

Wysokość.H 5.3 x 5.3 x 4 cm
Motyw Rośliny, Owoce, Warzywa
Materiał kauczuk
Kolor Zielony

Produkt dostępny w magazynie.

Wysyłka w 24H

4 Przedmioty

Oli & Carol to młoda hiszpańska marka prosto z wibrującej słońcem, fascynującej Barcelony. To właśnie tam dwie siostry, Olimpia i Carol wpadły na pomysł stworzenia linii kreatywnych i radosnych, a przy tym naturalnych zabawek dla dzieci Oli and Carol, będących zarówno gryzakami, jak i zabawkami kąpielowymi. Najnowsze kolekcje ekologicznych gryzaków Oli and Carol: warzywa i owoce i zabawki do kąpieli Oli and Carol H2Origami od razu stała się hitem na całym świecie. Naturalnie wyglądający banan, arbuz, marchewka, brokuł, jarmuż i awokado nie tylko budują zdrowe przyzwyczajenia żywieniowe od pierwszych dni życia, ale również rozwijają sensorykę i motorykę maluszka.

Wszystkie gryzaki Oli and Carol są w 100% szczelne, nie mają żadnych dziurek, dzięki czemu doskonale sprawdzają się nie tylko jako gryzaki i sensoryczne zabawki, ale również mogą być używane podczas kąpieli. Zabawki są całkowicie bezpieczne dla zdrowia dziecka, dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów i barwników.

Oli&Carol to przyjazna środowisku marka specjalizująca się w projektowaniu naturalnych zabawek dla nowoczesnych rodziców i ich dzieci. 
Kultowe warzywa i owoce od najmłodszych lat wzbogacają rozwój, edukację, umiejętności i kreatywność dzieci.

Założycielki marki Olimpia i Carolina nieustannie zaskakują, projektując i rozwijając markę na całym świecie. Oli&Carol to marka obecna w ponad 80 krajach na całym świecie.

Dlaczego Oli&Carol?
  • Wszystkie produkty wykonane są w 100% z naturalnych surowców i bez otworów, co zapobiega tworzeniu się bakterii i pleśni wewnątrz
  • Produktu są nietoksyczne, biodegradowalne, wysoce higieniczne i wolne od bakterii
  • Gryzienie i chlapanie gryzakami O&C jest dla niemowląt całkowicie bezpieczne – 100% bezproblemowej zabawy!
  • Wszystkie projekty są certyfikowane zgodnie z międzynarodowymi standardami przepisów bezpieczeństwa, dzięki czemu są całkowicie bezpieczne dla dzieci. Nie zawierają PVC (polichlorku winylu), BPA (bisfenolu), ftalanu ani nitrozaminy.
  • Oli&Carol to nie tylko zabawki. Odpowiedzialność społeczna jest dla nich szczególnie istotna. Dlatego też wnoszą wkład do Oceany, przekazując zyski na podnoszenie świadomości na temat szacunku dla planety Ziemia, zapewniają edukację dla dzieci w Indiach, których nie stać na podstawowe potrzeby, oraz zapewniają wsparcie w zakresie badań nad nowotworami u dzieci i ALS.

Produkty powiązane