Lampa ścienna Balloon Wall Mount

Estiluz

1 350,00 zł brutto

1 800,00 zł

-25%

Zaprojektowany przez Hiszpana Crous Calogero ścienny balonik z białego polietylenu jest doskonałym pomysłem na lampę do pokoju dziecięcego. Eteryczna lampa Balloon marki Estiluz z półprzezroczystego satynowanego polietylenu, zaopatrzona jest w czerwony kabel, który zwisa swobodnie i służy również jako wyłącznik światła.

Wysokość.H 33,5
Głęb.Szer.W 26
Motyw Obiekty, Figury, Cyfry, Litery
Materiał Plastik
Kolor Biały

Produkt dostępny w magazynie.

Wysyłka w 24H

3 Przedmioty

Zaprojektowany przez Hiszpana Crous Calogero ścienny balonik z białego polietylenu jest doskonałym pomysłem na lampę do pokoju dziecięcego. Eteryczna lampa Balloon marki Estiluz z półprzezroczystego satynowanego polietylenu, zaopatrzona jest w czerwony kabel, który zwisa swobodnie i służy również jako wyłącznik światła. Wewnątrz klosza skrywa się energooszczędna jarzeniowa żarówka, która przyjemnym światłem oświetla cały pokój. Żarówka: Electronic fluorescent E27 15/20/25/30W 230V. Wymiary: Ø 260 x H 335 m. Źródło photo: Estiluz, Hiszpania.

CrousCalogero

Francesc Crous and Alessandro Calogero qualified in industrial design at the EINA School in Barcelona and Milan Polytechnic, respectively. They worked with a number of internationally renowned designers until their professional paths crossed at the Roca Innovation Lab in 2006.

Więcej