Lampa ścienna Secto 4230 Brzoza

Secto Design

2 800,00 zł brutto

Projektantem tej naturalnej, delikatnej, ściennej lampy jest architekt wnętrz Seppo Koho. Dla niego forma jest najważniejszym kryterium przy projektowaniu każdego obiektu. Jego lampy oświetlają pomieszczenia same w sobie. Widz nie powinien być oślepiony światłem. Wręcz przeciwnie, światło powinno delikatnie zachęcać ludzi, by zbliżyć się ku sobie.

Wysokość.H 60
Głęb.Szer.W 30
Materiał Drewno
Kolor brzoza naturalna

Produkt dostępny w magazynie.

Wysyłka w 24H

1 Przedmiot

Projektantem tej naturalnej, delikatnej, ściennej lampy jest architekt wnętrz Seppo Koho. Dla niego forma jest najważniejszym kryterium przy projektowaniu każdego obiektu. Jego lampy oświetlają pomieszczenia same w sobie. Widz nie powinien być oślepiony światłem. Wręcz przeciwnie, światło powinno delikatnie zachęcać ludzi, by zbliżyć się ku sobie. Lampy Secto Design podkreślają przestrzeń i środowisko, tworząc tym samym klimat i niepowtarzalną atmosferę.

Są bardzo skandynawskie we wzornictwie i bardzo proste w formie. Posiadają zarówno certyfikat PEFC, jak i zostały uznane za zgodne z zasadniczymi wymaganiami bezpieczeństwa wymagane do przyznania oznakowania CE. Wykonane są ręcznie z brzozy fińskiej przez wysoko wykwalifikowanych rzemieślników. Z takiej samej brzozy produkuje się listewki do budowanie modeli samolotów. Ramę lampy wykonano natomiast z malowanej proszkowo stali. Możliwość zawieszenia lampy w dwóch wariantach: szerokim bokiem ku górze lub preferowane ku dołowi. Wymiary: wysokość: 60 cm, szerokość: 16cm, średnica: 30 cm. Tworzywo: naturalna brzoza lub laminat. Kolor: czarny, biały lub naturalna brzoza. W promocji lampa w naturalnej brzozie. Źródło światła: żarówka E 14, 40W. Zachęcamy, podobnie jak i sam producent, do korzystania z energooszczędnych żarówek w kształcie rurek o ciepłym świetle i mocy 20-30W.

Seppo Koho

Seppo Koho (b. 1967) is a Finnish architect who has studied at the University of Industrial Arts in Helsinki and at the Tampere University of Technology. Seppo Koho is the designer behind Secto Design lamps.

Więcej