Lampa ścienna Secto 4230 Brzoza

Secto Design

1 990,00 zł brutto

Projektantem tej naturalnej, delikatnej, ściennej lampy jest architekt wnętrz Seppo Koho. Dla niego forma jest najważniejszym kryterium przy projektowaniu każdego obiektu. Jego lampy oświetlają pomieszczenia same w sobie. Widz nie powinien być oślepiony światłem. Wręcz przeciwnie, światło powinno delikatnie zachęcać ludzi, by zbliżyć się ku sobie.

Wysokość.H 60
Głęb.Szer.W 30
Materiał Drewno
Kolor brzoza naturalna

Produkt dostępny w magazynie.

Wysyłka w 24H

1 Przedmiot

Projektantem tej naturalnej, delikatnej, ściennej lampy jest architekt wnętrz Seppo Koho. Dla niego forma jest najważniejszym kryterium przy projektowaniu każdego obiektu. Jego lampy oświetlają pomieszczenia same w sobie. Widz nie powinien być oślepiony światłem. Wręcz przeciwnie, światło powinno delikatnie zachęcać ludzi, by zbliżyć się ku sobie. Lampy Secto Design podkreślają przestrzeń i środowisko, tworząc tym samym klimat i niepowtarzalną atmosferę.

Są bardzo skandynawskie we wzornictwie i bardzo proste w formie. Posiadają zarówno certyfikat PEFC, jak i zostały uznane za zgodne z zasadniczymi wymaganiami bezpieczeństwa wymagane do przyznania oznakowania CE. Wykonane są ręcznie z brzozy fińskiej przez wysoko wykwalifikowanych rzemieślników. Z takiej samej brzozy produkuje się listewki do budowanie modeli samolotów. Ramę lampy wykonano natomiast z malowanej proszkowo stali. Możliwość zawieszenia lampy w dwóch wariantach: szerokim bokiem ku górze lub preferowane ku dołowi. Wymiary: wysokość: 60 cm, szerokość: 16cm, średnica: 30 cm. Tworzywo: naturalna brzoza lub laminat. Kolor: czarny, biały lub naturalna brzoza. W promocji lampa w naturalnej brzozie. Źródło światła: żarówka E 14, 40W. Zachęcamy, podobnie jak i sam producent, do korzystania z energooszczędnych żarówek w kształcie rurek o ciepłym świetle i mocy 20-30W.

Seppo Koho

Seppo Koho (b. 1967) is a Finnish architect who has studied at the University of Industrial Arts in Helsinki and at the Tampere University of Technology. Seppo Koho is the designer behind Secto Design lamps.

Więcej

Produkty powiązane