Lampa wisząca Granny 38 cm Szara

Casamania

4 400,00 zł brutto

"Lampa jest śmieszna i chyba ma duszę, której niektórzy szukają w oświetleniu. Ciepła, wełniana, lekko awangardowa i do tego szara, malinowa lub w kolorze ecru. Wysublimowana acz prosta w formie, z doskonałej jakości naturalnej owczej wełny z tyrolskich owiec.

Głęb.Szer.W 38 cm
Materiał Wełna
Kolor Szary

Produkt dostępny w magazynie.

Wysyłka w 24H

1 Przedmiot

"Lampa jest śmieszna i chyba ma duszę, której niektórzy szukają w oświetleniu. Ciepła, wełniana, lekko awangardowa i do tego szara, malinowa lub w kolorze ecru. Wysublimowana acz prosta w formie, z doskonałej jakości naturalnej owczej wełny z tyrolskich owiec. Idealna do salonu, pokoju dziecięcego, do sypialni. Już z doświadczenia wiemy, że zimy mogą być długie i trudne nie tylko w Alpach.

Zimowy czas obfitujący w śnieg i ostry mróz potrzebuje przytulnych wnętrz. Surowy klimat odległych dolin Tyrolu, zielone pastwiska na nierównym terenie to nie miejsce na fabryczne hale, to zaplecze rękodzielnictwa. Stamtąd właśnie pochodzi każdy klosz z tej kolekcji. Ręcznie dziane klosze przechodzą proces zabezpieczenia ich przed spaleniem i insektami. Widziałam kilka zdjęć z realizacji i prezentuje się fascynująco.

Myślę, że Granny nie tylko wzbudza podziw, zachwyt ale nawet szokuje. Studio Pudelskern ożywia historię, z której kształtuje nową formę. Szorstki i imponujący zarazem alpejski krajobraz jest tutaj tkany w żywy obiekt. Do lampianego długiego kabla projektanci dołączyli prawdziwe druty. Zobaczcie! Czy to będzie szalik? Babciną włoską lampę Granny z najnowszej kolekcji firmy Casamania dostaniemy w dwóch rozmiarach klosza: 20 cm i 38 cm. Babcie są przypomnieniem czasów naszego dzieciństwa i powrotem do tradycyjnie spędzanych niegdyś zimowych wieczorów przy kominku, długich opowieści, oczywiście w ich gronie, z drutami w rękach i filiżanką malinowej herbaty…. Wymiary - 38 cm. Źródło photo: Casamania, Włochy

Tekst Copyright by: Magdalena Grądcka: HAFART DESIGN BLOG

http://blog.hafart.pl/2010/02/18/dziana-lampa-z-dusza/"

Produkty powiązane