Fotel ze skóry SPIRA 80x80x80 Czarno-Czerwony EXPO

SpHaus

9 174,00 zł brutto

15 290,00 zł

-40%

Fotel ze skóry SPIRA 80x80x80 Czarno-Czerwony EXPO. Fotel z ekspozycji stan idealny - nie podlega zwrotowi po zakupie. Unikalny fotel tapicerowany czarną skórą, w specjalnej opcji z przeszyciem z czerwonej nitki (patrz: zdjęcie z białym fotelem). Słynny projekt pary projektantów: Stetsu & Shinobu Ito z roku 2005.

Wysokość.H 80
Głęb.Szer.W 80
Motyw z czerwona nitką; z ekspozycji. stan idealny. nowy. Fotel z ekspozycji stan idealny - nie podlega zwrotowi po zakupie.
Materiał Skóra
Kolor Czarny

Produkt dostępny w magazynie.

Wysyłka w 24H

1 Przedmiot

Unikalny fotel tapicerowany czarną skórą, w specjalnej opcji z przeszyciem z czerwonej nitki (patrz: zdjęcie z białym fotelem). Słynny projekt pary projektantów: Stetsu & Shinobu Ito z roku 2005. Najwyższej jakości skóra i nietypowy niesymetryczny design fotela - dyskretna spiralna linia - z pewnością wniosą nie tylko oryginalnść i komfort do wnętrza ale są idealną opcją do siedzenia dla wymagających. Spira is made of a tubular steel frame covered in polyurethane foam. Materiał: Leather Gr 2, red stitching. Wymiary: 80 x 80 x H 80 cm. Producent: SpHaus, Włochy.