Marka Chef’n zrodziła się z poszukiwania rozwiązania problemu, i z genialnego pomysłu. W latach osiemdziesiątych XX wieku David Holcomb był kucharzem, a jednym z codziennych zadań, których nie cierpiał, było wyciskanie pojedynczych ząbków czosnku.


Swoją frustrację zabrał z kuchni do warsztatu - i wynalazł mały przyrząd do wyciskania i przechowywania czosnku.


Dziś linia produktów Chef’n ma ponad trzysta patentów na całym świecie. Rozrosła się na wiele kategorii artykułów gospodarstwa domowego, które łączy jedno: ten sam duch podążania za wynalazkiem. Efektem jest tworzenie sprytnych rozwiązań codziennych problemów każdej gospodyni, czy gospodarza w kuchni.


Projektanci, których pracownia ma siedzibę w Seattle (w stanie Waszyngton, USA) są dumni z tworzenia przydatnych przyborów kuchennych. Cieszą się z tworzenia rzeczy, które uprzyjemniają przygotowywanie posiłków, które dzięki nim staje się mniej uciążliwe.


Ich proces twórczy rozpoczyna się od pasji gotowania. Projekty Chef’n - jak to określają ich autorzy – "trafiają z naszego stołu na Twój". Mottem firmy jest "Szczęśliwego gotowania, szczęśliwych kuchni”.


W Chef'n projektują zabawne i innowacyjne gadżety, zachęcające do eksploracji i dzielenia się doświadczeniami w kuchni. Ich wyroby inspirują ludzi do zdrowego odżywiania i koncentrują się na prostocie, zabawie i funkcjonalności. Nazywają to „Tasteful Ingenuity” („Gustowna Pomysłowość”).

Produkty