Książka kucharska dla wegan THE BOWL BOOK - Black

152,10 zł brutto

169,00 zł

-10%

TBB-6226

najniższa cena w ostatnich 30 dniach 152,10 zł

The Bowl Book nie jest zwykłą książką z przepisami. Znajdziesz w środku inspiracje jak zacząć swoją przygodę z wegańską kuchnią, eksperymentować i tworzyć własne, niepowtarzalne dania.

Głęb.Szer.W 20x20 cm
Motyw Żywność, Napoje
Materiał Papier
Kolor Czarny

Produkt dostępny w magazynie.

Wysyłka w 24H

2 Przedmioty

The Bowl Book nie jest zwykłą książką z przepisami. Znajdziesz w środku inspiracje jak zacząć swoją przygodę z wegańską kuchnią, eksperymentować i tworzyć własne, niepowtarzalne dania. 
Wśród praktycznych informacji, w albumie znajdziesz opisy wegańskich produktów i ich zastosowanie, podpowiedzi na temat wyposażenia domowej kuchni i spiżarni oraz ciekawostki o zasadach zdrowego odżywiania. Bowl Book to 60 autorskich przepisów na warzywne oraz owocowe miski, pożywnym a zarazem szybkim i prostym gotowaniu oraz o zrównoważonym konsumpcjonizmie, a wszystko to zilustrowane przepięknymi fotografiami pysznego jedzenia!

The Bowl Book powstał z połączenia naszych pasji do zdrowego i szybkiego roślinnego gotowania oraz pięknie wydanych albumów. Dzielimy się w nim naszymi doświadczeniami, praktyczną wiedzą i ciekawostkami. Napisałyśmy tak na prawdę książkę, jakiej nam brakowało, gdy zaczynałyśmy przygodę z weganizmem. Osobiście zadbałyśmy o każdy detal i dzięki pracy wielu kobiet zaangażowanych w ten projekt powstała wyjątkowa publikacja zilustrowana apetycznymi fotografiami Nat. 

Wierzymy, że znajdziecie w The Bowl Book niekończącą się dawkę inspiracji do gotowania w domu i poszukiwania nowych smaków.

Ogromnie wzrusza nas każda opinia i każde zdjęcie przepisów zrealizowanych przez czytelników. Pozytywny odbiór The Bowl Book przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Dziękujemy Wam za wsparcie naszego pomysłu i dzielenie się miłością do dobrego jedzenia!

Przeczytaj wywiady i artykuły, w których zdradzamy przepisy z The Bowl Book

Nie daj się zwieść pozorom,

The Bowl Book nie jest zwykłą książką z przepisami na dania serwowane w miskach.

To przewodnik po świecie wegańskiej kuchni, który zarówno pomoże Ci rozpocząć przygodę z roślinnym gotowaniem w domu, jak i zainspiruje do eksperymentowania i tworzenia własnych receptur, obali kilka mitów i zasypie ciekawostkami o technikach gotowania i przechowywania żywności. Wśród praktycznych informacji, w albumie znajdą się opisy wegańskich produktów i ich zastosowanie, podpowiedzi na temat wyposażenia domowej kuchni i spiżarni oraz zasad zdrowego odżywiania.

Ponad 60 autorskich przepisów na owocowe i warzywne miski to ogromna baza wiedzy o diecie roślinnej, a także o prostym, szybkim, pożywnym gotowaniu i zrównoważonej konsumpcji. To wszystko zilustrowane przepięknymi fotografiami i wydane w albumowej oprawie.

Album “The Bowl Book” to:

– 438 stron pełnych pięknych fotografii, przepisów i wiedzy

– 25 przepisów na owocowe bowle 
39 przepisów na bowle warzywne

– Rozmowa z dietetyczką o mitach w zdrowym odżywaniu, alternatywy dla składników, kurs przyprawianiaporady dotyczące wyposażenia kuchni i spiżarnisprawnego i wydajnego gotowania

– Piękne albumowe wydanie w formacie 20×28 cm, 
z tasiemkami do zaznaczania ulubionych stron

– W całości polska produkcja z poszanowaniem ekologii – wysokiej jakości papier z certyfikatem FSC, ekologiczne opakowanie wysyłki, elementy robione ręcznie 
przez polskich dostawców

– Projekt zrealizowany w całości przez zespół kobiet

Dla kogo jest ten album?

Wierzymy, że nasz album to pozycja zarówno dla początkujących, domowych kucharzy jak i tych zaprawionych w kulinarnych bojach. To skarbnica wiedzy i niekończących się inspiracji z różnych części świata.

The Bowl Book przedstawia posiłki serwowane w miskach, które stanowią idealną formę do zabawy smakami, teksturami i kolorami. To także świetne źródło zbilansowanych wartości odżywczych, którym przyglądamy się w albumie i staramy się przystępnie wytłumaczyć ich znaczenie.

Wysokiej jakości druk, wyjątkowa okładka i duży format odzwierciedlają naszą wrażliwość estetyczną. The Bowl Book jest zarówno funkcjonalnym albumem, ale także ozdobą, którą same chciałybyśmy mieć na półce.

Rozwiązania ekologiczne są bliskie naszym sercom, dlatego papier, na którym wydrukowany jest nasz album posiada certyfikat FSC, album drukowany jest w Polsce, a pozostałe produkty zostały stworzone z uszanowaniem ekologii i pracy ludzkich rąk. Dzięki temu możesz być pewien, że kupujesz produkt, który został pozyskany w sposób legalny, bez uszczerbku dla środowiska naturalnego.

Dwie okładki

The Bowl Book to dwie autorki, dwie osobowości i dwie całkiem inne historie, dlatego wszystkie materiały powstały w dwóch wersjach kolorystycznych. Zamawiając nasz album możesz wybrać jedną z dwóch okładek – zawartość będzie taka sama. Jeżeli chcesz dostać nasz wyjątkowy przepiśnik czy plakat to tak, one też powstały w dwóch wersjach.

Jakie są nasze przepisy?

Szybkie

W The Bowl Book znajdziesz przepisy, które są przede wszystkim praktyczne, czyli zrobisz je szybko

Przystępne

Składniki, z których korzystamy są w większości łatwo dostępne

Zdrowe i sycące

Bardzo zależało nam na tym, aby te propozycje były zdrowe. Na co dzień obie pilnujemy tego, aby nasze posiłki były odżywcze i sycące, takie są więc i proponowane przez nas przepisy

Uniwersalne

Choć wszystkie dania są wieloskładnikowe, bazujemy na kilku produktach, które w różnej konfiguracji mogą tworzyć bardzo odmienne smaki. Uważamy to za wielki atut tej publikacji: minimum środków – maksimum efektu

Stworzone z troską o ekologię

Do tego, aby nie było za łatwo, myślimy też, aby być “less waste”, czyli wykorzystywać produkty do maksimum, nie wyrzucać jedzenia, wybierać produkty bez opakowań.

Patronat Medialny

Jak to dobrze, że świat roślinnieje! Ta starannie zaprojektowana książka pozwoli wam doświadczyć tego stanu w sposób jeszcze bardziej świadomy i przyjemny. Rośliny wygodnie moszczą się w misach, dokazują. Cieszą oko i serce, bo zarówno nam, jak i Ziemi wychodzą tylko na dobre.

Daria Pawlewska,

redaktorka naczelna i wydawczyni kwartalnika KUKBUK

Kupując The Bowl Book wspierasz także Stowarzyszenie Otwarte Klatki, któremu przekażemy

1 zł za każdy sprzedany

egzemplarz albumu.

Produkty powiązane