Serwetki papierowe świąteczne 33x33 TAT Christmas Ginger Bread

14,00 zł brutto

TAT-5059

Serwetki papierowe świąteczne 33x33 TAT . Serwetki 3-warstwowe 33x33cm składane 1/4 20szt. w paczce. Serwetki tissue są uniwersalne i ekonomiczne, miłe w dotyku. Idealne do użytku na co dzień.

Wysokość.H 33
Głęb.Szer.W 33
Motyw Żywność, Napoje
Materiał Papier
Kolor Brązowy

Produkt dostępny w magazynie.

Wysyłka w 24H

3 Przedmioty

Świetne serwetki z kolekcji Christmas. Niewątpliwie wzbogacą Twoją dekorację. Zestaw zawiera 20 szt serwetek typu lunch.

Każdy z nas przykłada dużą uwagę do dekoracji wigilijnego stołu. Robisz to pewnie także Ty dobierając odpowiednią zastawę, ozdoby, podkładki i klimatyczne świece. Chcesz, aby każdy element dobrze ze sobą się komponował i podbijał ciepłą, rodzinną atmosferę. To właśnie stół jest centralnym miejscem podczas świąt Bożego Narodzenia, to przede wszystkim wokół niego się gromadzimy i rozmawiamy przez długie godziny. Serwetki papierowe sprawią, że będzie on miejscem przyciągającym.Serwetka papierowa może i jest drobnym przedmiotem, który ma przede wszystkim zastosowanie praktyczne, ale dzięki ładnym wzorom i motywom nawiązującym do świąt w sposób szczególny "ubiera" aranżację wigilijnego stołu. Komplet dwudziestu serwetek papierowych z wesołym, świątecznym motywem, dopełni dekorację Twojego stołu. Serwetki zrobione są z grubego papieru, dlatego będziesz mogła złożyć je w finezyjne kształty. Serwetki papierowe na Twoim stole będą pełnić funkcję praktyczną i dekoracyjną. Posiadają one ładny, świąteczny motyw, który ozdobi stół, ale też serwetka będzie mogła posłużyć do zdobień w stylu decoupage.

Produkty powiązane