Poszewka na poduszkę 50x50 TIILISKIVI Cushion Cover Brown-Dark Red-Beige

Marimekko

262,50 zł brutto

350,00 zł

-25%

MAR-6536

Poszewka na poduszkę Tiiliskivi o wymiarach 50x50 cm, od fińskiej marki Marimekko, została zaprojektowana przez Armi Ratia, założycielkę marki i jedną z najbardziej znanych fińskich przedsiębiorczyń. Poszewka na poduszkę jest wykonana z wysokiej jakości bawełnianej tkaniny i ozdobiona jest graficznym wzorem inspirowanym cegłami.

Wysokość.H 50
Głęb.Szer.W 50
Motyw Obiekty, Figury, Cyfry, Litery
Materiał Bawełna
Kolor Brązowy

Produkt dostępny w magazynie.

Wysyłka w 24H

1 Przedmiot

Poszewka na poduszkę Tiiliskivi o wymiarach 50x50 cm, od fińskiej marki Marimekko, została zaprojektowana przez Armi Ratia, założycielkę marki i jedną z najbardziej znanych fińskich przedsiębiorczyń. Poszewka na poduszkę jest wykonana z wysokiej jakości bawełnianej tkaniny i ozdobiona jest graficznym wzorem inspirowanym cegłami. "Tiiliskivi" to właściwie fińskie słowo na cegłę. Poszewka na poduszkę dodaje sofie dodatkowego uroku, a jej elegancki design sprawia, że łatwo ją dopasować do innych poduszek i koców.

The Tiiliskivi (brick) print was designed by Marimekko’s founder Armi Ratia. The pattern reflects her belief in the simple beauty of everyday life.

Czyszczenie chemiczne Nie stosować wybielaczy. Prasować w wysokiej temperaturze. Prać w pralce w 60 °C. Nie suszyć w suszarce bębnowej.

Produkty powiązane