Pościel bawełniana z Superhero 140x200 PINK SUPERHERO

Snurk

340,00 zł brutto

SNUR-2524

Pościel Superhero Pink marki Snurk to propozycja dla dzieci i młodzieży, dzięki której podczas snu przeistoczą się w superbohatera. Wystarczy przykryć się kołdrą z realistycznym nadrukiem, aby odlecieć ku przestworzom na ratunek światu! Nadrukowany na powierzchni pościeli jest niezwykle realistyczny i ukazuje superbohatera w niebieskim stroju.

Wysokość.H 140
Głęb.Szer.W 200
Motyw Ludzie
Materiał Bawełna
Kolor Różowy

Produkt dostępny w magazynie.

Wysyłka w 24H

1 Przedmiot

Pościel Superhero Pink marki Snurk to propozycja dla dzieci i młodzieży, dzięki której podczas snu przeistoczą się w superbohatera. Wystarczy przykryć się kołdrą z realistycznym nadrukiem, aby odlecieć ku przestworzom na ratunek światu! Nadrukowany na powierzchni pościeli jest niezwykle realistyczny i ukazuje superbohatera w niebieskim stroju. To pościel dla wszystkich miłośników komiksów Marvela oraz serii filmów poświęconych walecznym superbohaterom. Ta pościel każde łóżko zamieni w prawdziwe centrum dowodzenia!

Składa się z poszewki na kołdrę o wymiarach 140 x 200 cm oraz poszewki na poduszkę o wymiarach 50 x 75 cm. Pościel ta, to propozycja dla wszystkich chłopców, którym nie straszny sztorm i zawierucha i którzy marzą o tym, że pewnego dnia wreszcie uda im się odnaleźć zaginiony skarb (tylko gdzie ta mapa?). Fotograficzna grafika, miękka, wysokiej jakości 100% bawełna i gwarancja dobrej nocy, to dodatkowe atuty prezentowanego tu produktu. Produkty marki Snurk projektowane są w Holandii, a produkowane w Portugalii. Producent zaleca pranie pościeli w 40 stopniach C. i dopuszcza suszenie jej w suszarce. Poszewka na kołdrę zapinana jest na guziki, natomiast na poduszkę na materiałową zakładkę.

We selected another beautiful drawing from The Dybdahl co. collection. The American white pelican in all its glory is a true beauty to behold. The original image dates back to the 18th century. Digitally printed in 2018 on our bedding, preserving every small detail of the original drawing.

140 X 200 CM INCL. 1 PILLOWCASE 50 X 75 CM

Produkty powiązane