Pościel Life Cotton Satin 140x200 Biało-Czarna

Louise Smaerup Design

370,00 zł brutto

LS-LIFE-140200-BW

Niesamowity duński komplet pościeli z wysokogatunkowej satynowanej bawełny seria Life z czarnym napisem ENJOY. Pościel zapakowana w bawełniany worek jest idealnym pomysłem na prezent.

Wysokość.H 200
Głęb.Szer.W 140
Motyw Napisy, Teksty
Materiał Bawełna
Kolor Biały

Produkt dostępny w magazynie.

Wysyłka w 24H

2 Przedmioty

Niesamowity duński komplet pościeli z satynowanej bawełny z serii LIFE z czarnym napisem ENJOY. Pościel zapakowana w bawełniany worek jest idealnym pomysłem na prezent.

Istnieją w sumie z cztery różne wzory pościeli Louise Smærup, z których wszystkie są utrzymane w przytłumionym czarnych / białych odcieniach doskonale pasujące do wnętrz w minimalistycznym, czy w skandynawskim stylu. Stonowane kolory tworzy również oczywisty mulghed, co umożliwia mieszanie różnych wzorów ze sobą, dokładnie tak, jak chcesz.

Farba użyta do wykonania arkuszy z nadrukiem położona jest na super-miękkiej jakościowej 100% bawełnie z satyną. Posiada także certyfikat eko-TEX. Oznacza to, że został przetestowany i wobec tego, pościele nie zawierają substancji chemicznych, które mogą powodować alergie lub w jakikolwiek inny sposób mogą być szkodliwe dla organizmu. 

Wymiary:
- poszewka na kołdrę: 140cm x 200cm 

- poszewka na poduszkę: 63cm x 60cm

Materiał: Cotton Satin. Danish design. Pranie w 60 stopniach.

Louise Smaerup

Meet Louise Smærup an extraordinary talented Danish artist and designer. In her profession as a designer Louise makes no compromises on the quality or the originality of her designs. All products are therefore 100% produced in Denmark and are packet and sent with love. 

Więcej