Forma do tarty z wyjmowanym dnem 23 cm PERFORMANCE by Tala

Tala

119,00 zł brutto

TALA-4893

FORMA DO TARTY (23CM) Z WYJMOWANYM DNEM - KOLEKCJA PERFORMANCE 

DO PIECZENIA TART NA SŁODKO I SŁONO

Wysokość.H 3,5 cm
Głęb.Szer.W 23 cm
Materiał Metal
Kolor Czarny

Produkt dostępny w magazynie.

Wysyłka w 24H

1 Przedmiot

FORMA DO TARTY (23CM) Z WYJMOWANYM DNEM - KOLEKCJA PERFORMANCE 

DO PIECZENIA TART NA SŁODKO I SŁONO

Forma wykonana jest ze stali o grubości 1 mm pokrytej wyjątkowo trwałą, 6-warstwową powłoką nieprzywieralną, która jest odporna na zarysowania metalowymi narzędziami kuchennymi.

Równomiernie rozprowadza ciepło, a łatwo wyjmowane dno sprawia, że ciasto po wyjęciu nie traci kształtu. Ścianki formy są wysokie ponieważ mają 3,5 cm.

Wykonana jest z najwyższą starannością w celu zapewnienia, każdemu piekarzowi, maksymalnej niezawodności i wytrzymałości. Każda forma jest wzmocniona unikalnym systemem, którego konstrukcja zapewnia, że jest to jedna z  najbardziej wytrzymałych kolekcji form i blach do pieczenia, dostępnych na rynku. 

Kupno form do domu, z kolekcji Performance f. Tala, gwarantuje, że inwestuje się w trwały, wartościowy sprzęt kuchenny, który powstał przy wykorzystaniu najnowszych osiągnięć technologicznych. Dzięki niemu można oczekiwać gwarancji doskonałych wyników podczas tworzenia ciast, wypieków i pieczeni. 

Forma jest przeznaczona zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów.

Przeznaczona do użytku w piekarnikach w temperaturze do 240oC.

Formę można myć w zmywarce i używać w zamrażarce.

WYKONANA W WIELKIEJ BRYTANII. TALA TO JEDNA Z NAJSTARSZYCH (ISTNIEJE OD 1899 R.) I NAJBARDZIEJ CENIONYCH PRZEZ KUCHARZY MAREK BRYTYJSKICH PRODUKUJĄCYCH AKCESORIA DO PIECZENIA.

Produkty powiązane