Mydło w płynie z liści brzozy 500 ml BIRCH LEAVES

Osmia Finland

95,00 zł brutto

OF-2387

Mieszanka osmia czystego i naturalnego szamponu na bazie ekstraktu z brzozy i oleju roślinnego ożywia i odświeża włosy. Ten kompleks roślinny przynosi witalność, blask i miękkość włosom. Perfumuje zapachem oryginalnego aromatu liści brzozy Osmia. Poczuj z nami fińskie lato i fińską saunę. Zachwyć swoje zmysły nordycką naturą i ciesz się kąpielami / prysznicami, jak nigdy dotąd!

Głęb.Szer.W 500 ml
Kolor Zielony

Ten produkt nie występuje już w magazynie.

Produkt na zamówienie, ok. 28 dni roboczych

Mieszanka osmia czystego i naturalnego szamponu na bazie ekstraktu z brzozy i oleju roślinnego ożywia i odświeża włosy. Ten kompleks roślinny przynosi witalność, blask i miękkość włosom. Perfumuje zapachem oryginalnego aromatu liści brzozy Osmia. Poczuj z nami fińskie lato i fińską saunę. Zachwyć swoje zmysły nordycką naturą i ciesz się kąpielami / prysznicami, jak nigdy dotąd!

Oryginalne mydło w płynie na bazie oleju roślinnego Osmia jest wytwarzane tą samą metodą co tradycyjne mydło w kostce. Metoda ta jest bardziej skomplikowana, ale wynik końcowy jest tego wart! Luxorius - dla Twojej skóry i umysłu.

Original Osmia vegetable oil based liquid soap is made with the same method as traditional bar soap. This method is more complicated but the end result is worth it! Luxorius for your skin and mind.

Produkty powiązane