Drewniana miotełka do pieczenia BAKER BRUSH

Iris Hantverk

82,00 zł brutto

Pędzel Baker w brzozy i włosia końskiego. Może być stosowany do równomiernego rozprowadzania mąki po płycie do pieczenia, usuwania nadmiaru mąki z chleba i czyszczenia powierzchni roboczej. Ponieważ włosie końskie jest odporne na ciepło, może być stosowane w piekarniku. Część serii wraz z pędzlem ciasta i skrobaczką do ciasta.

Wysokość.H 1,1
Głęb.Szer.W 14,5
Materiał Drewno
Kolor brzoza

Ten produkt nie występuje już w magazynie.

Produkt na zamówienie, ok. 14 dni roboczych

Pędzel Baker w brzozy i włosia końskiego. Może być stosowany do równomiernego rozprowadzania mąki po płycie do pieczenia, usuwania nadmiaru mąki z chleba i czyszczenia powierzchni roboczej. Ponieważ włosie końskie jest odporne na ciepło, może być stosowane w piekarniku. Część serii wraz z pędzlem ciasta i skrobaczką do ciasta.

Baker brush in birch and horse hair. Can be used to spread the flour evenly over thebaking board, removes excess flour from the bread and clean the work surfaceSincehorsehair is heat resistant it can be used inthe oven. Part of a series with pastry brush and dough scraper.

Weight 86 g
Length 14 cm
Width 9,5 cm
Height 0,9 cm

Used to spread the flour evenly over the baking board, removes excess flour from the bread and clean the work surfaceSince horsehair is heat resistant it can be used in the oven. Part of a series with pastry brush and dough scraper.

materials: oil treated birch and horse hair

Produkty powiązane