Kieliszki do piwa Essence 480 ml Set 2

Iittala

189,00 zł brutto

IITT-826

Dwie szklanki do piwa z kolekcji Essence to produkt, który spodoba się wszystkim eleganckim mężczyznom ceniącym smak najlepszych piw i nowoczesny design. W zestawie znajdują się 2 szklanki.

Głęb.Szer.W 480 ml
Materiał Szkło
Kolor przezroczysty

Produkt dostępny w magazynie.

Wysyłka w 24H

1 Przedmiot

Dwie szklanki do piwa z kolekcji Essence fińskiej marki Iittala to produkt, który spodoba się wszystkim eleganckim mężczyznom ceniącym smak najlepszych piw i nowoczesny design. Wykonane ze szkła naczynie na wysokiej, smukłej nóżce charakteryzuje zwężająca się delikatnie ku górze czarka. Szkło o wysokiej przejrzystości pozwala podziwiać koloryt trunku. Szklanki będą doskonale prezentować się w towarzystwie innych naczyń z kolekcji Essence i stanowią doskonałą propozycję prezentową. W zestawie znajdują się 2 szklanki.

Alfredo Häberli

Alfredo Häberli (b.1964) is an internationally renowned Swiss Argentinian product designer, based in Zurich, Switzerland. Häberli manages to unite tradition and innovation along with joy and energy in his designs. Much of his work is strongly influenced by his early childhood in Argentina as well as his curiosity and exploration of everyday life.

Więcej

Produkty powiązane