Nóż do pomidorów Brabantia Essential Biały

Brabantia

49,00 zł brutto

Nóż do pomidorów z białą rączką. Nóż zakończony dwoma ostrymi ząbkami. Dzięki nim krojenie miękkich owoców i warzyw nie sprawia trudności. Nóż doskonały do pomidorów. Przecina skórkę pomidora, nie niszcząc ani jej, ani miąższu.

Wysokość.H 22,60
Głęb.Szer.W 2,70
Materiał Plastik
Kolor Biały

Produkt dostępny w magazynie.

Wysyłka w 24H

4 Przedmioty

Nóż do pomidorów z białą rączką. Nóż zakończony dwoma ostrymi ząbkami. Dzięki nim krojenie miękkich owoców i warzyw nie sprawia trudności. Nóż doskonały do pomidorów. Przecina skórkę pomidora, nie niszcząc ani jej, ani miąższu. Z tym nożem każdy plaster pomidora będzie równy, estetyczny i niepognieciony. Do produkcji noża użyto wysokiej jakości materiałów: stali nierdzewnej oraz tworzywa sztucznego, z którego wykonano rękojeść. Charakteryzuje się trwałością i wytrzymałością.

Rączka plastikowa, biała. Zakończona haczykiem, umożliwiającym zawieszenie nożyka na relingu. Narzędzie ma neutralną kolorystykę, pasuje do każdej kuchni. Bardzo łatwo utrzymać go w czystości. Można myć w zmywarce.

Aby usprawnić obieranie pomidorów powstało wiele bardzo ciekawych i przede wszystkim praktycznych noży służących specjalnie do tej czynności. Przykładem takiego noża jest z pewnością nóż do pomidorów Essential marki Brabantia. Prezentowany na obrazku nóż wchodzi w skład kolekcji akcesoriów kuchennych opierających się na prostej stylistyce, wykonanych ze stali nierdzewnej i tworzywa sztucznego.

Kolekcja akcesoriów kuchennych Essential występuje w kolorze białym. Dzięki swojej nieskomplikowanej formie i neutralnej kolorystyce pasuje do każdej kuchni. Akcesoria marki Brabantia cechują się ciekawym designem oraz precyzją wykonania. Są one bardzo praktyczne.

Szeroki wybór akcesoriów pozwala na zaopatrzenie nimi całej kuchni. Prezentowany nóż służy zarówno do obierania, krojenia i serwowania plastrów pomidora na talerzu.

Produkty powiązane