Termos obiadowy stalowy 0,4L Never Give Up Oliwka by HPBA Anna Lewandowska

Black Blum

220,00 zł brutto

BB-4700

Termos obiadowy stalowy 0,4L Never Give Up Oliwka by HPBA Anna Lewandowska. Uwaga, przerwa na jedzenie! I nieważne, czy właśnie jesteś w pracy czy na fascynującej wycieczce, ten termos obiadowy to idealne rozwiązanie na smaczny i wygodny obiad poza domem.

Wysokość.H 16x9
Materiał Metal
Kolor Zielony

Produkt dostępny w magazynie.

Wysyłka w 24H

1 Przedmiot

Uwaga, przerwa na jedzenie! I nieważne, czy właśnie jesteś w pracy czy na fascynującej wycieczce, ten termos obiadowy to idealne rozwiązanie na smaczny i wygodny obiad poza domem.

Londyńska marka Black Blum została założona w 1998 roku przez dwóch kolegów z klasy, Dana Blacka i Martina Bluma. Ich produkty są nie tylko odważne i dowcipne, ale również funkcjonalne i praktyczne. Dzięki temu ułatwią nam wykonywanie codziennych czynności.

Termos obiadowy ze stali nierdzewnej z łyżką oferty marki HPBA Anna Lewandowska.

Termos obiadowy sprawdzi się z pewnością do przenoszenia różnego rodzaju ciepłych posiłków. Idealnie nadaje się na dłuższe wycieczki czy spacery, a także do pracy i szkoły.

Wykorzystana w procesie produkcji stal jest wytrzymała i higieniczna, dzięki czemu artykuły z niej produkowane służą przez lata.

Produkt pochodzi z oferty marki HPBA Anna Lewandowska. Produkty tej marki są skierowane do wszystkich osób dbających o formę i zdrowe odżywianie.

Posiłki i jedzenie to Twój wybór, więc wybierz dobrze bo warto!

Na uczelni, w pracy czy na wycieczce łatwo jest sięgać po niezdrowe posiłki i przekąski. Wystarczy pójść do sklepu i kupić coś, co zachęcająco „patrzy” na nas z półki… Ale czy taki posiłek jest wartościowy? Zarówno na swoim blogu, w książkach, jak i w moich wypowiedziach zachęcam do zdrowego odżywiania oraz samodzielnego przygotowywania dań. Zaprojektowałam też serię produktów z myślą, że chętniej będziesz sięgać po własnoręcznie przyrządzone jedzenie. Jednym z nich jest termos obiadowy HPBA, w którym możesz zabrać wartościowy posiłek. Nie martw się, jeżeli na początku będziesz czuć zniechęcenie do przygotowywania dań – o tym, że ćwiczenie czyni mistrza przypomni Ci hasło „Never Give Up” umieszczone na termosie!
Ania Lewandowska


ZALETY TERMOSU OBIADOWEGO:
• nadaje się zarówno do płynów gorących, jak i zimnych,
• wyposażony w łyżkę,
• utrzymuje temperaturę płynów gorących do 6 godz., zimnych do 8 godz. – dla uzyskania najlepszych efektów przed użyciem napełnić na 3 min. gorącą lub zimną wodą (w zależności czy termos ma utrzymywać ciepło czy chłodzić),
• termos nie nadaje się do produktów mlecznych, mleka dla niemowląt, nie należy długo przechowywać w nim również łatwo psujących się płynów oraz napojów gazowanych,
• po napełnieniu należy upewnić się, że korek jest szczelnie zamknięty,
nie należy pić bezpośrednio z termosu,
• termos należy myć ciepłą wodą z płynem do naczyń, nie pozostawiać w wodzie, a po umyciu dokładnie osuszyć. Nie myć w zmywarce.
• przechowywać otwarty,
• termos nie nadaje się do kuchenki mikrofalowej,
• wykonany z materiałów wolnych od BPA i BPS oraz wegańskiej skóry – w pełni ekologiczny,
• pojemność: 0,4 l,
• ozdobiony napisem „Never Give Up”.

Produkty powiązane