Torba lunchowa termiczna LUNCH BAG TO GO Grey by Lekue

Lekue

89,00 zł brutto

Torba termiczna na kanapki, napoje, pojemniki ToGo Lekue. Odporna, elastyczna i wszechstronna torba do przenoszenia posiłku z zachowaniem jego pierwotnej temperatury. Dostosowuje się do zawartości - jest składana i łatwa do przechowywania.

Głęb.Szer.W 20x13x30
Materiał Papier
Kolor Szary

Ten produkt nie występuje już w magazynie.

Produkt na zamówienie ok. 21 dni roboczych

Torba termiczna na kanapki, napoje, pojemniki ToGo Lekue. Odporna, elastyczna i wszechstronna torba do przenoszenia posiłku z zachowaniem jego pierwotnej temperatury. Dostosowuje się do zawartości - jest składana i łatwa do przechowywania. Możesz nosić ją w ręce lub w plecaku. Wykonana z bardzo wytrzymałego materiału Tyvek®bezpiecznego dla środowiska... i jest trwałego. W dotyku przypomna papier pakowy Kraft. Torba wyposażona w wewnętrzny materiał termoizolacyjny, który ma za zasanie chronić żywność przed czynnikami zewnętrznymi. Całkowicie wodoodporna i łatwa do mycia. Myć należy ręcznie, przecierając ją wilgotną szmatką. Nie nadaje się do prania w pralce lub suszenia w suszarce.

  • Materiał: Tyvek®, poliester, silikon
  • Wymiary: 20 x 13 x 30 cm
  • Pojemność: 4 Litry

Tyvek® - lekkie, wodoodporne i wytrzymałe tworzywo sztuczne. Z wyglądu przypomina pognieciony papier, ale łączy w sobie zarówno cechy papieru, jak i folii, tworzywa sztucznego i podłoża tekstylnego. Jest wytrzymalszy niż skóra naturalna. Wykonany jest z włókien polietylenowych łączonych pod wpływem temperatury i ciśnienia. Tworzą one wysoko przepuszczalną membranę składającą się z milionów włókien. Dzięki nim materiałe ten oddycha – przepuszcza parę wodną, ale wody w postaci ciekłej już nie. Charakteryzuje go wysoka stabilność wymiarowa, odporność na warunki atmosferyczne (wysoka temperatura, promieniowanie UV), doskonale nadaje się do wykonania na nim nadruków i co najważniejsze można podlega w 100% recyklingowi.

Produkty powiązane